libkblog - en to pa translation catalogue (20 entries)

en: Could not fetch user's info out of the result from the server, not a map.
pa: ਸਰਵਰ ਦੇ ਨਤੀਜਿਆਂ ਤੋਂ ਯੂਜ਼ਰ ਦੀ ਜਾਣਕਾਰੀ ਲਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ, ਮੈਪ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Could not fetch blogs out of the result from the server, not a list.
pa: ਸਰਵਰ ਦੇ ਨਤੀਜਿਆਂ ਤੋਂ ਬਲੌਗ ਦੀ ਜਾਣਕਾਰੀ ਨਹੀਂ ਲਈ ਜਾ ਸਕੀ, ਲਿਸਟ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Could not fetch list of posts out of the result from the server, not a list.
pa: ਸਰਵਰ ਦੇ ਨਤੀਜਿਆਂ ਤੋਂ ਪੋਸਟ ਦੀ ਲਿਸਟ ਨਹੀਂ ਲਈ ਜਾ ਸਕੀ, ਲਿਸਟ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Could not read post.
pa: ਪੋਸਟ ਪੜ੍ਹੀ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not fetch post out of the result from the server.
pa: ਸਰਵਰ ਦੇ ਨਤੀਜਿਆਂ ਤੋਂ ਪੋਸਟ ਲਈ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not read the postId, not a string or an integer.
pa: postId ਪੜ੍ਹਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ, ਲਾਈਨ ਜਾਂ ਅੰਕ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Could not read the result, not a boolean.
pa: ਨਤੀਜੇ ਪੜ੍ਹੇ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੇ, ਬੁਲੀਅਨ ਨਹੀਂ ਹੈ।

en: Authentication failed.
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ ਫੇਲ੍ਹ ਹੋਈ।

en: Could not regexp the Profile ID.
pa: regexp ਪਰੋਫਾਇਲ ID ਨਹੀਂ ਲਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ।

en: Could not get blogs.
pa: ਬਲੌਗ ਨਹੀਂ ਲਏ ਜਾ ਸਕੇ।

en: Could not regexp the blog id path.
pa: ਬਲੌਗ id ਪਾਥ regexp ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਿਆ।

en: Could not get comments.
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ ਨਹੀਂ ਲਈਆਂ ਜਾ ਸਕੀਆਂ।

en: Could not regexp the comment id path.
pa: ਟਿੱਪਣੀ id ਪਾਥ ਲਈ regexp ਨਹੀਂ ਲਿਆ ਜਾ ਸਕਿਆ।

en: Could not get posts.
pa: ਪੋਸਟ ਨਹੀਂ ਲਈ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not regexp the post id path.
pa: ਪੋਸਟ id ਪਾਥ ਲਈ regexp ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not regexp the id out of the result.
pa: ਨਤੀਜੇ ਤੋਂ id ਨੂੰ regexp ਨਹੀਂ ਕੀਤਾ ਜਾ ਸਕਿਆ।

en: Media is a null pointer.
pa: ਮੀਡਿਆ ਇੱਕ ਨਲ ਪੁਆਇੰਟਰ ਹੈ।

en: Could not list categories out of the result from the server.
pa: ਸਰਵਰ ਦੇ ਨਤੀਜਿਆਂ ਤੋਂ ਕੈਟਾਗਰੀਆਂ ਦੀ ਲਿਸਟ ਨਹੀਂ ਲਈ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not read the result, not a map.
pa: ਨਤੀਜੇ ਪੜ੍ਹੇ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੇ, ਮੈਪ ਨਹੀਂ ਹਨ।

en: Post is a null pointer.
pa: ਪੋਸਟ ਇੱਕ ਨਲ ਪੁਆਇੰਟਰ ਹੈ।
