libkblog - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Could not fetch user's info out of the result from the server, not a map.
ro: Nu s-a putut prelua informația utilizatorului din rezultatul de la server - nu este o hartă.

en: Could not fetch blogs out of the result from the server, not a list.
ro: Nu s-au putut prelua blog-urile din rezultatul de la server - nu este o listă.

en: Authentication failed.
ro: Autentificare eșuată.

en: Could not get comments.
ro: Imposibil de obținut comentarii.

en: Could not get posts.
ro: Imposibil de obținut articole.
