kio4 - en to hsb translation catalogue (49 entries)

[ctx: KBookmark|Bookmark separator]
en: --- separator ---
hsb: --- dźělak ---

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Add Bookmark Here
hsb: Tule zapołožku dodać

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Bookmark Editor
hsb: Zapisk wočinić we wobdźěłarju zapołožkow

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Folder
hsb: Zapisk zničić

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Properties
hsb: Swójstwa

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Copy Link Address
hsb: Adresu wotkaza kopěrować

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Bookmark
hsb: Zapołožku zničić

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
hsb: Zapisk w jězdnikach wočinić

[ctx: KBookmarkContextMenu|@info]
en: Cannot add bookmark with empty URL.
hsb: Njemóžu zapołožku dodać z prózdnej URL.

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Folder Deletion
hsb: Zničenje zapiska zapołožkow

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Deletion
hsb: Zničenje zapołožki

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
hsb: Chceće woprawdźe zapiski zapołožkow
    "%1" zničić?

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
hsb: Chceće woprawdźe zapołožku
    "%1" zničić?

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Name:
hsb: Mjeno:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Location:
hsb: Městno:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Comment:
hsb: Komentar:

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Update
hsb: Aktualizowanje

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Bookmark Properties
hsb: Swójstwa zapołožki

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: &New Folder...
hsb: &Nowy zapisk...

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Add
hsb: Dodać

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmark
hsb: Zapołožku dodać

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmarks
hsb: Zapołožki dodać

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Select Folder
hsb: Zapisk wubrać

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: New Folder
hsb: Nowy zapisk

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder
hsb: Nowy zapisk zapołožkow stworić

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
hsb: Nowy zapisk zapołožkow w %1 stworić

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: New folder:
hsb: Nowy zapisk:

[ctx: KBookmarkDialog|name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
hsb: Zapołožki

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: HTML Files (*.html)
hsb: HTML-dataje (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: *.html|HTML Files (*.html)
hsb: *.html|HTML-dataje (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Could not find %1. Netscape is probably not installed. Aborting the export.
hsb: Njemóžu %1 namakać. Netscape najskerje njeje instalowane. Přetorhnu eksportowanje.

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Netscape not found
hsb: Njemóžu netscape namakać

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
hsb: <!-- Tuta dataja bu wot Konquerora generowana -->

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Bookmarks
hsb: Zapołožki

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: Opera Bookmark Files (*.adr)
hsb: Zapołožki z Opery (*.adr)

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
hsb: *.adr|Zapołožki Opery (*.adr)

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Cannot launch keditbookmarks.
    
    Most likely you do not have keditbookmarks currently installed
hsb: Njemóžu keditbookmarks startować.
    
    Najskerje njeje program instalowany.

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
hsb: Njemóžu zapołožki w %1 zawěsćić. Zmylk bě: %2. Tuta zmylkowa powěsć so jenož jónu pokazuje. Přičina zmylka dyrbi so skerje a lěpje wotstronić, najskerje zaleži na połnej tačeli.

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
hsb: Zapisk w jězdnikach wočinić

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Open all bookmarks in this folder as a new tab
hsb: Kóždu zapołožku w tutym zapisku jako nowy jězdnik wočinić

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Bookmark Tabs as Folder...
hsb: Jězdniki jako zapisk do zapołožkow zawěsćić...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Add a folder of bookmarks for all open tabs
hsb: Doda zapisk zapołožkow za wšitke wočinjene jězdniki

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Edit your bookmark collection in a separate window
hsb: Wobdźěłajće swoju zběrku zapołožkow we wosebitym woknje

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: New Bookmark Folder...
hsb: Nowy zapisk zapołožkow...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Create a new bookmark folder in this menu
hsb: Nowy zapisk zapołožkow w tutym meniju stworić

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Hide in Toolbar
hsb: W nastrojowym pasu njepokazać

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Show in Toolbar
hsb: W nastrojowym pasu pokazać

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Window
hsb: W nowym woknje wočinić

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Tab
hsb: W nowym jězdniku wočinić
