kio4 - en to pl translation catalogue (49 entries)

[ctx: KBookmark|Bookmark separator]
en: --- separator ---
pl: --- element oddzielający ---

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Add Bookmark Here
pl: Tutaj dodaj zakładkę

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Bookmark Editor
pl: Otwórz katalog w edytorze zakładek

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Folder
pl: Usuń katalog

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Properties
pl: Właściwości

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Copy Link Address
pl: Skopiuj adres odnośnika

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Delete Bookmark
pl: Usuń zakładkę

[ctx: KBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
pl: Otwórz katalog w kartach

[ctx: KBookmarkContextMenu|@info]
en: Cannot add bookmark with empty URL.
pl: Nie można dodać zakładki o pustym adresie URL.

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Folder Deletion
pl: Usunięcie katalogu zakładki

[ctx: KBookmarkContextMenu|@title:window]
en: Bookmark Deletion
pl: Usunięcie zakładki

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć katalog zakładek
    "%1"?

[ctx: KBookmarkContextMenu|]
en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zakładki
    "%1"?

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Name:
pl: Nazwa:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Location:
pl: Położenie:

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: Comment:
pl: Uwagi:

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Update
pl: Uaktualnij

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Bookmark Properties
pl: Właściwości zakładek

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: &New Folder...
pl: &Nowy katalog...

[ctx: KBookmarkDialog|@action:button]
en: Add
pl: Dodaj

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmark
pl: Dodaj zakładkę

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Add Bookmarks
pl: Dodaj zakładki

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: New Folder
pl: Nowy katalog

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder
pl: Utwórz nowy katalog zakładek

[ctx: KBookmarkDialog|@title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
pl: Utwórz nowy katalog zakładek w %1

[ctx: KBookmarkDialog|@label:textbox]
en: New folder:
pl: Nowy katalog:

[ctx: KBookmarkDialog|name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: HTML Files (*.html)
pl: Pliki HTML (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: *.html|HTML Files (*.html)
pl: *.html|Pliki HTML (*.html)

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Could not find %1. Netscape is probably not installed. Aborting the export.
pl: Nie można znaleźć %1. Netscape jest prawdopodobnie niezainstalowany. Przerwano eksportowanie.

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Netscape not found
pl: Nie znaleziono Netscape

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
pl: <!-- Plik ten został utworzony przez Konqueror -->

[ctx: KNSBookmarkImporterImpl|]
en: Bookmarks
pl: Zakładki

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: Opera Bookmark Files (*.adr)
pl: Pliki zakładek Opery (*.adr)

[ctx: KOperaBookmarkImporterImpl|]
en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
pl: *.adr|Pliki zakładek Opery (*.adr)

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Cannot launch keditbookmarks.
    
    Most likely you do not have keditbookmarks currently installed
pl: Nie można uruchomić edytora zakładek.
    
    Najprawdopodobniej nie masz wgranego keditbookmarks

[ctx: KBookmarkManager|]
en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
pl: Nie można zapisać zakładek w %1. Zgłoszony błąd: %2. Ta wiadomość błędu zostanie pokazana tylko raz. Przyczyna błędu powinna być naprawiona tak szybko jak to tylko możliwe - jest to najprawdopodobniej zapełniony dysk twardy.

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Open Folder in Tabs
pl: Otwórz katalog w kartach

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Open all bookmarks in this folder as a new tab
pl: Otwórz wszystkie zakładki w tym katalogu jako nową kartę

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: Bookmark Tabs as Folder...
pl: Utwórz katalog zakładek z kart...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Add a folder of bookmarks for all open tabs
pl: Dodaj katalog zakładek dla wszystkich otwartych kart

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Edit your bookmark collection in a separate window
pl: Edytuj swój zbiór zakładek w osobnym oknie

[ctx: KBookmarkMenu|@action:inmenu]
en: New Bookmark Folder...
pl: Nowy katalog zakładek...

[ctx: KBookmarkMenu|@info:tooltip]
en: Create a new bookmark folder in this menu
pl: Utwórz nowy katalog zakładek w tym menu

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Hide in Toolbar
pl: Ukryj na pasku narzędzi

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Show in Toolbar
pl: Pokaż na pasku narzędzi

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Window
pl: Otwórz w nowym oknie

[ctx: KonqBookmarkContextMenu|@action:inmenu]
en: Open in New Tab
pl: Otwórz w nowej karcie
