kbounce - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: No background pictures found.
ca@valencia: No s'ha trobat cap imatge de fons.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
ca@valencia: Habilita imatges aleatòries com a fons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
ca@valencia: Selecciona el camí de les imatges:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
ca@valencia: Vista prèvia

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
ca@valencia: Et donem la benvinguda a KBounce.
     Cliqueu per a començar una partida

en: Paused
     Click to resume
ca@valencia: En pausa
     Cliqueu per a reprendre

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
ca@valencia: Has netejat més de %1% del tauler amb èxit

en: %1 points: %2 points per remaining life
ca@valencia: %1 punts: %2 punts per vida conservada

en: %1 points: Bonus
ca@valencia: %1 punts: Bons

en: %1 points: Total score for this level
ca@valencia: %1 punts: Puntuació total per a este nivell

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
ca@valencia: Cap al nivell %1. Recorda que tens %2 vides!

en: Game over.
     Click to start a game
ca@valencia: Final de la partida.
     Cliqueu per a començar una partida

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
ca@valencia: Si es reproduïxen els sons del joc.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines principal

en: Bounce Ball Game
ca@valencia: Un joc de boles que reboten

en: Original author
ca@valencia: Autor original

en: Highscore
ca@valencia: Puntuacions màximes

en: Contributions
ca@valencia: Col·laboracions

en: Port to KDE4. Current maintainer
ca@valencia: Adaptació a KDE 4. Mantenidor actual

en: Port to QGraphicsView framework
ca@valencia: Adaptació al marc de treball QGraphicsView.

en: Image Background and Fixes
ca@valencia: Imatge de fons i esmenes

en: Level: %1
ca@valencia: Nivell: %1

en: Score: %1
ca@valencia: Puntuació: %1

en: Filled: %1%
ca@valencia: Àrea ocupada: %1%

en: Lives: %1
ca@valencia: Vides: %1

en: Time: %1
ca@valencia: Temps: %1

en: &Play Sounds
ca@valencia: Reproduïx els &sons

en: Are you sure you want to quit the current game?
ca@valencia: Segur que vols eixir de la partida actual?

[ctx: @action;button]
en: Quit Game
ca@valencia: Ix de la partida

en: Game over. Click to start a game
ca@valencia: Final de la partida. Cliqueu per a començar una partida

en: Theme
ca@valencia: Tema

en: Background
ca@valencia: Fons
