kbounce - en to et translation catalogue (31 entries)

en: No background pictures found.
et: Taustapilte ei leitud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
et: Suvaliste piltide kasutamine taustana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
et: Pildi asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
et: Tere tulemast mängima KBounce'i.
     Klõpsa mängu alustamiseks

en: Paused
     Click to resume
et: Paus
     Klõpsa jätkamiseks

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
et: Tühjendasid edukalt rohkem kui %1% mängulauast.

en: %1 points: %2 points per remaining life
et: %1 punkti: %2 punkti iga kasutamata elu eest

en: %1 points: Bonus
et: %1 punkti: boonus

en: %1 points: Total score for this level
et: %1 punkti: lõppskoor sellel tasemel

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
et: Nüüd tuleb %1. tase. Sul on kasutada %2 elu!

en: Game over.
     Click to start a game
et: Mäng on läbi.
     Klõpsa mängu alustamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
et: Kas esitada mängu helisid.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
et: (c) 2000-2005: Stefan Schimanski
    (c) 2007: Tomasz Boczkowski

en: Stefan Schimanski
et: Stefan Schimansk

en: Original author
et: Algne autor

en: Highscore
et: Edetabel

en: Contributions
et: Täiendused

en: Port to KDE4. Current maintainer
et: KDE4 port, praegune hooldaja

en: Port to QGraphicsView framework
et: QGraphicsView raamistiku port

en: Image Background and Fixes
et: Pildi taust ja parandused

en: Level: %1
et: Tase: %1

en: Score: %1
et: Punkte: %1

en: Filled: %1%
et: Täidetud: %1%

en: Lives: %1
et: Elusid: %1

en: Time: %1
et: Aeg: %1

en: &Play Sounds
et: &Helide esitamine

en: Game over. Click to start a game
et: Mäng on läbi. Klõpsa mängu alustamiseks

en: Theme
et: Teema

en: Background
et: Taust
