kbounce - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: No background pictures found.
eu: Ez da atzeko planoko irudirik aurkitu.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KBounceBackgroundSelector)
en: kbouncebackgroundselector
eu: KBouncen atzeko-plano hautatzailea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
eu: Gaitu ausazko irudiak atzeko-plano gisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
eu: Hautatu irudien bide-izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
eu: Aurreikuspegia

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
eu: Ongietorri KBounce-ra.
    Egin klik jokoa hasteko

en: Paused
     Click to resume
eu: Etenda
     Egin klik berrekiteko

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
eu: Taularen % %1 baino gehiago garbitu duzu

en: %1 points: %2 points per remaining life
eu: %1 puntu: %2 puntu gelditzen diren bizitzako

en: %1 points: Bonus
eu: %1 puntu: Gainordainak

en: %1 points: Total score for this level
eu: %1 puntu: Maila honetako guztizko puntuazioa

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
eu: Joan %1. mailara. Gogoratu %2 bizitza eskuratzen dituzula oraingoan!

en: Game over.
     Click to start a game
eu: Jokoa amaitu da.
    Egin klik jokoa hasteko

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
eu: Jokoaren soinuak erreproduzituko diren edo ez.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: Bounce Ball Game
eu: Pilota errebotatzeko jokoa

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea

en: Highscore
eu: Puntuazioa

en: Contributions
eu: Laguntzak

en: Port to KDE4. Current maintainer
eu: KDE4rako moldaketak. Uneko mantentzailea

en: Port to QGraphicsView framework
eu: QGraphicsView lanmarkorako moldaketak

en: Image Background and Fixes
eu: Atzeko planoko irudia eta zuzenketak

en: Level: %1
eu: Maila: %1

en: Score: %1
eu: Puntuazioa: %1

en: Filled: %1%
eu: Beteta: % %1

en: Lives: %1
eu: Bizitzak: %1

en: Time: %1
eu: Denbora: %1

en: &Play Sounds
eu: &Erreproduzitu soinuak

en: Are you sure you want to quit the current game?
eu: Ziur zaude uneko jokotik irten nahi duzula?

[ctx: @action;button]
en: Quit Game
eu: Irten jokotik

en: Game over. Click to start a game
eu: Jokoa amaitu da. Egin klik joko bat abiatzeko

en: Theme
eu: Gaia

en: Background
eu: Atzeko planoa
