kbounce - en to he translation catalogue (6 entries)

en: %1 points: Bonus
he: %1 נקודות: בונוס

en: %1 points: Total score for this level
he: %1 נקודות: התוצאה הכוללת לשלב זה

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
he: נעבור לשלב %1. שים לב שהפעם אתה מקבל %2 חיים!

en: Original author
he: כותב מקורי

en: Contributions
he: תרומות

en: &Play Sounds
he: &נגן צלילים
