kbounce 0 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: %1 points: Bonus
hr: %1 bodova: Bonus

en: %1 points: Total score for this level
hr: %1 bodova: Ukupan rezultat za ovu razinu

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
hr: Krećemo na razinu %1. Ovaj put dobit ćete %2 života!

en: Original author
hr: Prvi autor

en: Contributions
hr: Prilozi

en: &Play Sounds
hr: &Omogući zvukove
