KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: No background pictures found.
hu: Nem találhatók háttérképek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
hu: Véletlen háttérképek engedélyezése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
hu: Válassza ki a kép elérési útját:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
hu: Előnézet

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
hu: Üdvözöljük a KBounce-ban!
     Kattintson ide új játék kezdéséhez

en: Paused
     Click to resume
hu: Szüneteltetve
     Kattintson a folytatáshoz

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
hu: Sikerült legalább a tábla %1 százalékát elfoglalni.

en: %1 points: %2 points per remaining life
hu: %2 pont jár minden megmaradt életért: %1 pont

en: %1 points: Bonus
hu: Bónusz: %1 pont

en: %1 points: Total score for this level
hu: Összesített pontszám ezen a szinten: %1 pont

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
hu: Következik: %1. szint. Az életek száma: %2

en: Game over.
     Click to start a game
hu: Vége a játéknak!
     Új játék kezdéséhez kattintson ide

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
hu: A hanghatások bekapcsolása.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
hu: (c) Stefan Schimanski, 2000-2005.
    (c) Tomasz Boczkowski, 2007.

en: Original author
hu: Eredeti szerző

en: Highscore
hu: Dicsőségtábla

en: Contributions
hu: Hozzájárultak

en: Port to KDE4. Current maintainer
hu: Portolás KDE4-re. Karbantartó.

en: Port to QGraphicsView framework
hu: Portolás a QGraphicsView osztályra

en: Image Background and Fixes
hu: Háttérkép és javítások

en: Level: %1
hu: Szint: %1

en: Score: %1
hu: Pontszám: %1

en: Filled: %1%
hu: Betöltött terület: %1%

en: Lives: %1
hu: Az életek száma: %1

en: Time: %1
hu: Idő: %1

en: &Play Sounds
hu: &Hanglejátszás

en: Game over. Click to start a game
hu: Vége a játéknak! Kattintson a játék kezdéséhez

en: Theme
hu: Téma

en: Background
hu: Háttér
