kbounce - en to ia translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
ia: Vista preliminar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ia: Barra de instrumento principal

en: Original author
ia: Autor original

en: Contributions
ia: Contributiones

en: Level: %1
ia: Nivello: %1

en: Score: %1
ia: Punctos: %1

en: Filled: %1%
ia: Reimplite: %1%

en: Lives: %1
ia: Vitas: %1

en: Time: %1
ia: Tempore: %1

[ctx: @option:check]
en: Play Sounds
ia: Reproduce sonos

[ctx: @action;button]
en: Quit Game
ia: Quita Joco

[ctx: @title:tab]
en: Theme
ia: Thema

[ctx: @title:tab]
en: Background
ia: Fundo
