kbounce - en to is translation catalogue (6 entries)

en: %1 points: Bonus
is: %1 stig: Bónus

en: %1 points: Total score for this level
is: %1 stig: Samtals stig á þessu þrepi

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
is: Á þrep %1. Myndu að þú færð %2 líf núna!

en: Original author
is: Upprunalegur höfundur

en: Contributions
is: Meðreiðasveinar

en: &Play Sounds
is: Spila &hljóð
