kbounce - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: No background pictures found.
ka: ფონის სურათები ვერ ვიპოვე.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
ka: ფონად შემთხვევითი სურათის დაყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
ka: აირჩიეთ სურათის ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
ka: გადახედვა

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
ka: მოგესალმებათ KBounce
    სათამაშოდ დააწკაპუნეთ

en: Paused
     Click to resume
ka: შეჩერებულია
    გასაგრძელებლად დააწკაპუნეთ

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
ka: წარმატებით გაასუფთავეთ დაფის %1%

en: %1 points: %2 points per remaining life
ka: %1 ქულა: %2 ქულა თითოეული დარჩენილი სიცოცხლისთვის

en: %1 points: Bonus
ka: %1 ქულა; ბონუსი

en: %1 points: Total score for this level
ka: %1 ქულა: ქულების ჯამი ამ დონისთვის

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
ka: %1-ე დონე. დაიმახსოვრეთ, ამჯერად %2 სიცოცხლე მიიღეთ!

en: Game over.
     Click to start a game
ka: თამაში დასრულდა.
    დასაწყებად დააწკაპუნეთ

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
ka: ჩართულია თუ არა თამაშის ხმები.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Bounce Ball Game
ka: მხტუნავი ბურთის თამაში

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Highscore
ka: უმაღლესი ქულა

en: Contributions
ka: შემოწირულობები

en: Port to KDE4. Current maintainer
ka: გადატანა KDE4 -ზე. პროექტის მიმდინარე ლიდერი

en: Port to QGraphicsView framework
ka: QGraphicsView -ის გამოყენების დაწყება

en: Image Background and Fixes
ka: სურათის ფონი და შეცდომების გასწორება

en: Level: %1
ka: დონე: %1

en: Score: %1
ka: ქულები: %1

en: Filled: %1%
ka: შევსებულია: %1%

en: Lives: %1
ka: სიცოცხლეები: %1

en: Time: %1
ka: დრო: %1

en: &Play Sounds
ka: &ხმის დაკვრა

en: Are you sure you want to quit the current game?
ka: დარწმუნებული ბრძნდებით, რომ გნებავთ, გახვიდეთ მიმდინარე თამაშიდან?

[ctx: @action;button]
en: Quit Game
ka: თამაშიდან გასვლა

en: Game over. Click to start a game
ka: თამაში დასრულდა. დასაწყებად დააწკაპუნეთ

en: Theme
ka: თემა

en: Background
ka: ფონი
