kbounce - en to km translation catalogue (26 entries)

en: No background pictures found.
km: រក​មិន​ឃើញ​រូបភាព​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
km: បើក​រូបភាព​ចៃដន្យ​ដូច​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
km: ជ្រើស​ផ្លូវ​រូប​ភាព​ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
km: មើល​ជាមុន​

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
km: សូម​ស្វាគមន៍​មក​កាន់ KBounce ។
     ចុច​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
km: អ្នក​បាន​ជម្រះ​ដោយ​ជោគជ័យ​នូវ​ក្ដារ​ច្រើន​ជាង %1%

en: %1 points: %2 points per remaining life
km: %1 ពិន្ទុ ​៖ %2 ពិន្ទុ​ក្នុង​មួយ​ជីវិត​ដែល​នៅ​សល់

en: %1 points: Bonus
km: %1 ពិន្ទុ ៖ ពិន្ទុ​បន្ថែម

en: %1 points: Total score for this level
km: %1 ពិន្ទុ ៖ ពិន្ទុ​សរុប​សម្រាប់​កម្រិត​នេះ

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
km: បន្ត​ទៅ​កម្រិត %1 ។ ចងចាំ​ថា ពេល​នេះ​អ្នក​ទទួល​បាន​ជីវិត %2 !

en: Game over.
     Click to start a game
km: ល្បែង​ចប់ហើយ ។
     ចុច​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
km: ថា​តើ​សំឡេង​​ល្បែង​​ត្រូវ​បាន​ចាក់​ឬទេ ។

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
km: រក្សា​សិទ្ធិ​​ឆ្នាំ​ ២​០​០​០​-២​០​០​៥​ ដោយ​ Stefan Schimanski
    រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២​០​​​​​​​​​​​​​​​០​​៧ ដោយ​ Tomasz Boczkowski

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Highscore
km: ពិន្ទុ​ខ្ពស់

en: Contributions
km: ចូលរួម

en: Port to KDE4. Current maintainer
km: ច្រក​ទៅ​កាន់ KDE4 ។ អ្នក​ថែទាំ​បច្ចុប្បន្ន

en: Port to QGraphicsView framework
km: ច្រក​ទៅ​កាន់​គម្រោង QGraphicsView

en: Image Background and Fixes
km: ផ្ទៃខាងក្រោយ​រូបភាព​ និង​ការ​កែ​ប្រែ​

en: Level: %1
km: កម្រិត ៖ %1

en: Score: %1
km: ពិន្ទុ ៖ %1

en: Filled: %1%
km: បានបំពេញ ៖ %1%

en: Lives: %1
km: ជីវិត ៖ %1

en: Time: %1
km: ពេលវេលា ៖ %1

en: Game over. Click to start a game
km: ល្បែង​ចប់ហើយ ។
     ចុច​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​ល្បែង
