kbounce - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: No background pictures found.
lv: Netika atrasts neviens fona attēls.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
lv: Ieslēgt nejaušus attēlus kā fonu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
lv: Izvēlies attēla ceļu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
lv: Laipni lūdzam KBounce.
     Klikšķiniet lai sāktu

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
lv: Jūs veiksmīgi aizpildījāt vairāk nekā %1% no laukuma

en: %1 points: %2 points per remaining life
lv: %1 punkti: %2 punkti uz dzīvību

en: %1 points: Bonus
lv: %1 punkti: Bonuss

en: %1 points: Total score for this level
lv: %1 punkti: Kopējie līmeņa punkti

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
lv: Aiziet uz %1. līmeni. Atceries, tev šoreiz ir %2 dzīvības!

en: Game over.
     Click to start a game
lv: Spēles beigas.
     Klikšķiniet lai sāktu

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
lv: Vai atskaņot skaņas.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Highscore
lv: Rekordu tabula

en: Contributions
lv: Papildinājumi

en: Port to KDE4. Current maintainer
lv: Pielāgojis KDE4. Pašreizējais uzturētājs

en: Port to QGraphicsView framework
lv: Pielāgojis QGraphicsView karkasam

en: Image Background and Fixes
lv: Attēla fons un labojumi

en: Level: %1
lv: Līmenis: %1

en: Score: %1
lv: Punkti: %1

en: Filled: %1%
lv: Aizpildīts: %1%

en: Lives: %1
lv: Dzīvības: %1

en: Time: %1
lv: Laiks: %1

en: &Play Sounds
lv: &Atskaņot skaņas

en: Game over. Click to start a game
lv: Spēles beigas. Noklikšķini, lai sāktu spēli

en: Theme
lv: Tēma

en: Background
lv: Fons
