kbounce - en to mai translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
mai: पूर्वावलोकन

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

en: Stefan Schimanski
mai: स्टीफन शिमांस्की

en: Original author
mai: मूल लेखक

en: Benjamin Meyer
mai: बेंजामिन मेयर

en: Theme
mai: प्रसंग

en: Background
mai: पृष्ठभूमि
