kbounce - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: %1 points: Bonus
mk: %1 поени: Бонус

en: %1 points: Total score for this level
mk: %1 поени: Вкупен резултат од ова ниво

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
mk: Кон нивото %1. Запомнете дека овој пат добивате %2 животи!

en: Original author
mk: Оригинален автор

en: Contributions
mk: Придонеси

en: &Play Sounds
mk: &Пушти звуци
