kbounce - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
ms: Anda sudah berjaya mengosongkan lebih dari %1% daripada papan

en: %1 points: %2 points per remaining life
ms: %1 markah: %2 markah untuk nyawa yang ada

en: %1 points: Bonus
ms: %1 markah: Bonus

en: %1 points: Total score for this level
ms: %1 markah.Jumlah markah untuk peringkat ini

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
ms: Ke peringkat %1.Ingat,anda dapat %2 peluang pada masa ini!

en: Original author
ms: Pengarang asal

en: Contributions
ms: Sumbangan
