kbounce - en to nb translation catalogue (30 entries)

en: No background pictures found.
nb: Fant ingen bakgrunnsbilder.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
nb: Bruk tilfeldige bilder som bakgrunn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
nb: Velg  bildesti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
nb: Forhåndsvisning

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
nb: Velkommen til KBounce.
    Klikk for å starte et spill.

en: Paused
     Click to resume
nb: Pauset
    Trykk for å fortsette

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
nb: Du klarte å tømme mer enn %1% av brettet

en: %1 points: %2 points per remaining life
nb: %1 poeng: %2 poeng per gjenstående liv

en: %1 points: Bonus
nb: %1 poeng: Bonus

en: %1 points: Total score for this level
nb: %1 poeng: Totalt antall poeng for dette nivået

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
nb: Til nivå %1. Du får %2 liv denne gangen!

en: Game over.
     Click to start a game
nb: Spillet er slutt.
    Klikk for å starte et spill

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
nb: Om spillyder skal spilles av.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
nb: © 2000-2005 Stefan Schimanski
    © 2007 Tomasz Boczkowski

en: Original author
nb: Opprinnelig utvikler

en: Highscore
nb: Poengtavle

en: Contributions
nb: Bidragsytere

en: Port to KDE4. Current maintainer
nb: Porting til KDE4, nåværende vedlikeholder

en: Port to QGraphicsView framework
nb: Porting til rammeverket QGraphicsView

en: Image Background and Fixes
nb: Bildebakgrunn og rettelser

en: Level: %1
nb: Nivå: %1

en: Score: %1
nb: Poeng: %1

en: Filled: %1%
nb: Fylt: %1%

en: Lives: %1
nb: Liv: %1

en: Time: %1
nb: Tid: %1

en: &Play Sounds
nb: &Spill lyder

en: Game over. Click to start a game
nb: Spillet er slutt. Klikk for å starte et spill

en: Theme
nb: Tema

en: Background
nb: Bakgrunn
