kbounce - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
ne: तपाईँले सफलतापूर्वक बोर्डको %1% भन्दा बढी भाग खाली गर्नुभएको छ ।

en: %1 points: %2 points per remaining life
ne: %1 बिन्दु: बाँकी प्रत्येक जीवनका लागि %2 अङ्क

en: %1 points: Bonus
ne: %1 अङ्क: लाभांश

en: %1 points: Total score for this level
ne: %1 अङ्क: यो स्तरका लागि जम्मा प्राप्ताङ्क

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
ne: %1 स्तरमा । यो समयमा तपाईँले %2 जीवन प्राप्त गरेको सम्झनुहोस्!

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
ne: खेल ध्वनि बजाउने वा नबजाउने ।

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KBounce
ne: केडीई बाउन्स

en: Stefan Schimanski
ne: स्टेफन सेचिमान्स्की

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Sandro Sigala
ne: सान्ड्रो सिगाला

en: Highscore
ne: उच्च प्राप्ताङ्क

en: Benjamin Meyer
ne: बेन्जामिन मेयर

en: Contributions
ne: सहयोग

en: Tomasz Boczkowski
ne: टोमास्ज बोक्ज्कोव्सकी

en: Dmitry Suzdalev
ne: डिमिट्री सुज्डालेभ

en: Port to QGraphicsView framework
ne: क्यू ग्राफिक्स दृश्य कार्यढाँचाको पोर्ट

en: Level: %1
ne: स्तर:%1

en: Score: %1
ne: प्राप्ताङ्क:%1

en: Filled: %1%
ne: भरिएको क्षेत्र:%1%

en: Lives: %1
ne: जीवन: %1

en: Time: %1
ne: समय: %1

en: &Play Sounds
ne: ध्वनि बजाउनुहोस्

en: Theme
ne: बिषयवस्तु
