kbounce - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
pa: ਤੁਸੀਂ ਸਫ਼ਲਤਾਪੂਰਕ %1% ਬੋਰਡ ਸਾਫ਼ ਕਰ ਦਿੱਤਾ ਹੈ

en: %1 points: %2 points per remaining life
pa: %1 ਅੰਕ ਹਨ:  ਅ%2ੰਕ ਪ੍ਰਤੀ ਬਾਕੀ ਜਿੰਦਗੀ

en: %1 points: Bonus
pa: %1 ਅੰਕ ਹਨ: ਬੋਨਸ

en: %1 points: Total score for this level
pa: %1 ਅੰਕ ਹਨ। ਇਸ ਪੱਧਰ ਦਾ ਇਹ ਕੁੱਲ ਸਕੋਰ ਹੈ

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
pa: %1 ਪੱਧਰ ਉੱਤੇ। ਯਾਦ ਰੱਖੋ ਕਿ ਇਸ ਸਮੇਂ ਤੁਹਾਡੇ ਕੋਲ %2 ਜਿੰਦਗੀਆਂ ਬਾਕੀ ਹਨ!

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pa: ਮੁੱਖ ਸੰਦਪੱਟੀ

en: Original author
pa: ਅਸਲੀ ਲੇਖਕ

en: Highscore
pa: ਉੱਚ ਸਕੋਰ

en: Contributions
pa: ਯੋਗਦਾਨ

en: Port to QGraphicsView framework
pa: QGraphicsView ਫਰੇਮਵਰਕ ਲਈ ਪੋਰਟ ਕੀਤਾ

en: Level: %1
pa: ਪੱਧਰ: %1

en: Score: %1
pa: ਸਕੋਰ: %1

en: Filled: %1%
pa: ਭਰੇ: %1%

en: Lives: %1
pa: ਜ਼ਿੰਦਗੀਆਂ: %1

en: Time: %1
pa: ਸਮਾਂ: %1

en: &Play Sounds
pa: ਧੁਨੀ ਚਲਾਓ(&P)
