kbounce - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: No background pictures found.
sl: Slik ozadja ni bilo mogoče najti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
sl: Omogoči naključne slike za ozadje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
sl: Izberite pot do slik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
sl: Predogled

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
sl: Dobrodošli v igri KBounce.
     Kliknite za začetek

en: Paused
     Click to resume
sl: V premoru
    Kliknite za nadaljevanje

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
sl: Uspešno ste počistili več kot %1 % plošče.

en: %1 points: %2 points per remaining life
sl: %1 točk: %2 točk za vsako preostalo življenje

en: %1 points: Bonus
sl: %1 točk: bonus

en: %1 points: Total score for this level
sl: %1 točk: skupaj točk za to stopnjo

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
sl: %1. stopnja. Število življenj, ki jih tokrat dobite: %2!

en: Game over.
     Click to start a game
sl: Konec igre.
     Kliknite za novo igro

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
sl: Ali naj se predvajajo zvoki.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Bounce Ball Game
sl: Igra z odbijajočimi se žogicami

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
sl: © 2000 - 2005, Stefan Schimanski
    © 2007, Tomasz Boczkowski

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Highscore
sl: Najboljši rezultati

en: Contributions
sl: Prispevki

en: Port to KDE4. Current maintainer
sl: Predelava za KDE4. Trenutni vzdrževalec

en: Port to QGraphicsView framework
sl: Predelava za uporabo ogrodja QGraphicsView

en: Image Background and Fixes
sl: Slika ozadja in popravki

en: Level: %1
sl: Stopnja: %1

en: Score: %1
sl: Rezultat: %1

en: Filled: %1%
sl: Zapolnjeno: %1 %

en: Lives: %1
sl: Življenja: %1

en: Time: %1
sl: Čas: %1

en: &Play Sounds
sl: &Predvajaj zvoke

en: Are you sure you want to quit the current game?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapustiti trenutno igro?

[ctx: @action;button]
en: Quit Game
sl: Zapusti igro

en: Game over. Click to start a game
sl: Konec igre. Kliknite za novo igro

en: Theme
sl: Tema

en: Background
sl: Ozadje
