kdegames - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
sq: Mirëseerdhët në KBounce.
     Klikoni për të nisur lojën

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
sq: Ju keni pastruar me sukses më tepër se %1% të fushës

en: %1 points: %2 points per remaining life
sq: %1 pikë: %2 pikë për jetët që ngelen

en: %1 points: Bonus
sq: %1 pikë: Bonus

en: %1 points: Total score for this level
sq: %1 pikë. Pikët totale për këtë nivel

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
sq: Për tek niveli %1. Mbani mend që ju merrni %2 jetë kësaj radhe!

en: Game over.
     Click to start a game
sq: Loja përfundoi
     Kliko për të nisur një lojë

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
sq: Nëse duhet të luhen zërat e lojës.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Original author
sq: Autori origjinal

en: Highscore
sq: Pikët më të larta

en: Contributions
sq: Kontributet

en: Port to KDE4. Current maintainer
sq: Porti për KDE4. Mirëmbajtësi i tanishëm

en: Port to QGraphicsView framework
sq: Porti për QGraphicsView framework

en: Level: %1
sq: Niveli: %1

en: Score: %1
sq: Pikët: %1

en: Filled: %1%
sq: Mbushur: %1%

en: Lives: %1
sq: Jetët: %1

en: Time: %1
sq: Koha: %1
