kbounce - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: No background pictures found.
sr: Нису нађене слике за позадину.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseRandomBackgroundPictures)
en: Enable random pictures as background
sr: Укључи насумичне слике као позадину

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, backgoundPicturePathLabel)
en: Choose picture path:
sr: Изаберите путању слике:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preview
sr: Преглед

en: Welcome to KBounce.
     Click to start a game
sr: Добро дошли у К‑одбој.
    Кликните за почетак игре.

en: Paused
     Click to resume
sr: Паузирано.
    Кликните за наставак.

en: You have successfully cleared more than %1% of the board
sr: Успешно сте очистили више од %1% табле.

en: %1 points: %2 points per remaining life
sr: %1 поена: %2 поена по преосталом животу

en: %1 points: Bonus
sr: %1 поена: бонус

en: %1 points: Total score for this level
sr: %1 поена: укупан резултат за овај ниво

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
sr: Следи ниво %1. Запамтите да овог пута добијате %2 живота!

en: Game over.
     Click to start a game
sr: Крај игре.
    Кликните да започнете нову.

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (Sound)
en: Whether game sounds are played.
sr: Да ли пуштати звукове игри.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

en: KDE Bounce Ball Game
sr: Игра одбијања лопте за КДЕ

en: (c) 2000-2005, Stefan Schimanski
    (c) 2007, Tomasz Boczkowski
sr: © 2000–2005, Штефан Шимански
    © 2007, Томаш Бочковски

en: KBounce
sr: К‑одбој

en: Stefan Schimanski
sr: Штефан Шимански

en: Original author
sr: Првобитни аутор

en: Sandro Sigala
sr: Сандро Сигала

en: Highscore
sr: Најрезултат

en: Benjamin Meyer
sr: Бенџамин К. Мејер

en: Contributions
sr: Доприноси

en: Tomasz Boczkowski
sr: Томаш Бочковски

en: Port to KDE4. Current maintainer
sr: Преношење на КДЕ‑4, тренутни одржавалац

en: Dmitry Suzdalev
sr: Дмитриј Суздаљев

en: Port to QGraphicsView framework
sr: Преношење на радни оквир QGraphicsView

en: Andreas Scherf
sr: Андреас Шерф

en: Image Background and Fixes
sr: Слика позадине и поправке

en: Level: %1
sr: ниво: %1

en: Score: %1
sr: резултат: %1

en: Filled: %1%
sr: попуњено: %1%

en: Lives: %1
sr: живота: %1

en: Time: %1
sr: време: %1

en: &Play Sounds
sr: &Пуштај звукове

en: Do you really want to close the running game?
sr: Желите ли заиста да напустите текућу партију?

en: Game over. Click to start a game
sr: Крај игре. Кликните да започнете нову.

en: Theme
sr: Тема

en: Background
sr: Позадина
