kbounce - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: %1 points: Bonus
tg: %1 холҳо: Мукофот

en: %1 points: Total score for this level
tg: %1 холҳо: Холҳои умумии ин сатҳ

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
tg: Дар сатҳи %1. Дар хотир доред, ки ин дафъа шумо %2 ҷон хоҳед дошт!

en: KBounce
tg: KБозӣ бо Тӯбҳо

en: Original author
tg: Муаллифи ибтидоӣ

en: Contributions
tg: Ҳамкорон
