kbounce - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: %1 points: Bonus
xh: %1 amanqaku: amanqaku ongeziweyo

en: %1 points: Total score for this level
xh: %1 imixholo: inqaku elipheleleyo lalomphakamo

en: On to level %1. Remember you get %2 lives this time!
xh: Kumphakamo %1. khumbula ufumana %2 ziphile kweli thuba!

en: Original author
xh: Umbhali woqobo

en: Contributions
xh: Ungeniso
