kbreakout - en to bg translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
bg: Общи настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
bg: Включването на следната настройка ще застави играта да поеме контрол над курсора на мишката; паузирайте играта, за да си възвърнете контрола над курсора на мишката.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
bg: Стрелба при щракване с мишката

en: original author and maintainer
bg: първоначална реализация и поддръжка

en: artwork
bg: художествено оформление

en: testing
bg: тестови изпитания

en: port to KGameRenderer
bg: версия за KGameRenderer

en: Fire the ball
bg: Изстрелване на топка

en: Theme
bg: Тема

[ctx: General settings]
en: General
bg: Общи

en:    Time (hh:mm)
bg:    Време (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
bg: Започването на нова игра ще сложи край на текущата!

en: New Game
bg: Нова игра

en: Start a New Game
bg: Започване на нова игра

en: Game won!
bg: Играта беше спечелена!

en: Time (hh:mm)
bg: Време (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
bg: Искате ли да изстрелвате топката при щракване с мишката?
    Ако отговорите с Да, играта ще поеме контрола
    над курсора на мишката. За да си възвърнете контрола
    над курсора на мишката, паузирайте играта.

en: Fire on click?
bg: Стрелба при щракване?

en: Well done! You won the game
bg: Много добре! Спечелихте играта.

en: Level %1
bg: Ниво %1

en: Game Paused!
bg: Играта е спряна!

en: Oops! You have lost the ball!
bg: Грешка! Изгубихте топката!

en: Game Over!
bg: Край на играта!

en: Press %1 to fire the ball
bg: Натиснете %1, за да изстреляте топката
