kbreakout - en to et translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
et: Üldised seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
et: Järgmise valiku sisselülitamine paneb mängu hiirekursorit hõivama; selle tagasisaamiseks tuleb mäng peatada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
et: Tulistamine hiirega klõpsamisel

en: (c) 2007-2008 Fela Winkelmolen
et: (c) 2007-2008: Fela Winkelmolen

en: original author and maintainer
et: algne autor ja hooldaja

en: artwork
et: kunstiline kujundus

en: testing
et: testimine

en: port to KGameRenderer
et: Portimine KGameRendereri peale

en: port to QtQuick
et: Portimine QtQuicki peale

en:    Time (hh:mm)
et:    Aeg (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
et: Uue mängu käivitamine lõpetab praeguse!

en: Game won!
et: Mäng võidetud!

en: Time (hh:mm)
et: Aeg (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
et: Kas soovid tulistada hiireklõpsuga?
    Kui vastad jaatavalt, hõivab mäng hiirekursori ning selle tagasisaamiseks tuleb mäng peatada.

en: Well done! You won the game
et: Hästi tehtud! Sa võitsid mängu

en: Level %1
et: Tase %1

en: Game Paused!
et: Mäng peatatud!

en: Oops! You have lost the ball!
et: Nähh! Kaotasid palli!

en: Game Over!
et: Mäng on läbi!

en: Press %1 to fire the ball
et: Palli tulistamiseks vajuta %1
