kbreakout - en to gu translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
gu: સામાન્ય ગોઠવણીઓ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
gu: માઉસના ક્લિક વડે ઉછાળો

en: KBreakOut
gu: કેબ્રેક્આઉટ

en: (c) 2007-2008 Fela Winkelmolen
gu: (c) ૨૦૦૭-૨૦૦૮ ફેલા વિંકેલમોલેન

en: Fela Winkelmolen
gu: ફેલા વિંકેલમોલેન

en: original author and maintainer
gu: પ્રાથમિક લેખક અને સંભાળનાર

en: Eugene Trounev
gu: યુજીન ટ્રૌનેવ

en: artwork
gu: કલા

en: Lorenzo Bonomi
gu: લોરેંજો બોનોમી

en: testing
gu: ચકાસણી

en:    Time (hh:mm)
gu:    સમય (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
gu: નવી રમત શરુ કરવાથી હાલની રમત અંત પામશે!

en: Game won!
gu: રમત જીત્યા!

en: Time (hh:mm)
gu: સમય (hh:mm)

en: Level %1
gu: સ્તર %1

en: Game Paused!
gu: રમત સ્થગિત!

en: Oops! You have lost the ball!
gu: અરેરે! તમે દડો ખોઇ નાખ્યો છે!

en: Game Over!
gu: રમત પૂરી!

en: Press %1 to fire the ball
gu: દડો ઉછાળવા %1 દબાવો
