kbreakout - en to ka translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
ka: ამ პარამეტრის ჩართვა თამაშს აიძულებს, თაგუნას კურსორი მოიპაროს. მის დასაბრუნებლად დააპაუზეთ თამაში.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
ka: ცეცხლი თაგუნას წკაპით

en: A Breakout like game by KDE
ka: გაღწევის მსგავსი თამაში -სგან

en: original author and maintainer
ka: ავტორი და პროექტის პირველი ხელმძღვანელი

en: artwork
ka: ნახატები

en: testing
ka: ტესტირება

en: port to KGameRenderer
ka: პორტი KGameRenderer-ზე

en: port to QtQuick
ka: პორტი QtQuick -ზე

[ctx: Key (shortcut) to toggle full screen]
en: F
ka: პ

en: Fire the ball
ka: ბურთის სროლა

en: Skip level
ka: დონის გამოტოვება

en: Add life
ka: სიცოცხლის დამატება

en: Theme
ka: თემა

[ctx: General settings]
en: General
ka: საერთო

en:    Time (hh:mm)
ka:    დრო (სს:წწ)

en: Starting a new game will end the current one!
ka: ახალი თამაშის დაწყება მიმდინარეს დაასრულებს!

en: New Game
ka: დაიწყეთ ახალი თამაში

en: Start a New Game
ka: ახალი თამაშის დაწყება

en: Game won!
ka: თამაში მოიგეთ!

en: Time (hh:mm)
ka: დრო (სს:წწ)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
ka: გნებავთ ბურთის თაგუნას წკაპით სროლა?
    დადებითი პასუხი გამოიწვევს იმას, რომ თამაში
    თაგუნას კურსორს მოიპარავს. მის დასაბრუნებლად
    თამაშის დაპაუზება დაგჭირდებათ.

en: Fire on click?
ka: ცეცხლი თაგუნას წკაპით?

[ctx: @action;button]
en: Use Mouse Click
ka: თაგუნას წკაპის გამოყენება

[ctx: @action;button]
en: Ignore Mouse Click
ka: თაგუნას წკაპის იგნორი

en: Well done! You won the game
ka: თამაში დასრულდა. თქვენ მოიგეთ

en: Level %1
ka: დონე %1

en: Game Paused!
ka: თამაში შეჩერდა!

en: Oops! You have lost the ball!
ka: ვაი! თქვენ დაკარგეთ ბურთი!

en: Game Over!
ka: თამაში დასრულდა!

en: Press %1 to fire the ball
ka: ბურთის სასროლად დააწექით %1-ს
