kbreakout - en to lt translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: original author and maintainer
lt: pradinis autorius ir prižiūrėtojas

en: artwork
lt: grafika

en: testing
lt: testavimas

en: Fire the ball
lt: Iššauti kamuolį

en: Theme
lt: Apipavidalinimas

[ctx: General settings]
en: General
lt: Bendri

en:    Time (hh:mm)
lt:    Laikas (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
lt: Naujo žaidimo pradėjimas baigs dabartinį žaidimą!

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: Start a New Game
lt: Pradėti naują žaidimą

en: Game won!
lt: Žaidimas laimėtas!

en: Time (hh:mm)
lt: Laikas (hh:mm)

en: Level %1
lt: Lygis %1
