kbreakout - en to lv translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
lv: Ieslēdzot sekojošo opciju, spēle 'nozags' peles kursoru. Nopauzē spēli, lai dabūtu kursoru atpakaļ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
lv: Palaist ar klikšķi

en: original author and maintainer
lv: sākotnējais autors un uzturētājs

en: artwork
lv: mākslinieciskais noformējums

en: testing
lv: testēšana

en: Fire the ball
lv: Palaist bumbu

en: Theme
lv: Tēma

[ctx: General settings]
en: General
lv: Vispārīgi

en:    Time (hh:mm)
lv:    Laiks (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
lv: Jaunas spēles sākšana pārtrauks pašreizējo!

en: New Game
lv: Jauna spēle

en: Start a New Game
lv: Sākt jaunu spēli

en: Game won!
lv: Tu uzvarēji!

en: Time (hh:mm)
lv: Laiks (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
lv: Vai vēlies palaist bumbu ar peles klikšķi?
    Atbildot 'Jā', spēle 'nozags' peles kursoru.
    Nopauzē spēli, lai dabūtu to atpakaļ.

en: Fire on click?
lv: Palaist ar klikšķi?

en: Level %1
lv: %1. līmenis

en: Game Paused!
lv: Spēle nopauzēta!

en: Oops! You have lost the ball!
lv: Ups! Bumba pazaudēta!

en: Game Over!
lv: Spēle galā!

en: Press %1 to fire the ball
lv: Lai palaistu bumbu, nospied '%1'
