kbreakout - en to lv translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
lv: Ieslēdzot šo opciju, spēle „nozags“ peles kursoru. Pauzējiet spēli, lai kursoru „atgūtu“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
lv: Palaist ar klikšķi

en: A Breakout like game by KDE
lv: Klucīšu izsišanas KDE spēle

en: (c) 2007-2008 Fela Winkelmolen
lv: (c) 2007—2008 Fela Winkelmolen

en: original author and maintainer
lv: sākotnējais autors un uzturētājs

en: artwork
lv: mākslinieciskais noformējums

en: testing
lv: testēšana

en: port to KGameRenderer
lv: ports uz „KGameRenderer“

en: port to QtQuick
lv: ports uz „QtQuick“

[ctx: @action]
en: Fire the Ball
lv: Palaist bumbiņu

[ctx: @action]
en: Skip Level
lv: Izlaist līmeni

[ctx: @action]
en: Add Life
lv: Pievienot dzīvību

[ctx: @title:tab]
en: Theme
lv: Motīvs

[ctx: @title:tab]
en: General
lv: Pamata

en:    Time (hh:mm)
lv:    Laiks (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
lv: Jaunas spēles sākšana izbeigs pašreizējo!

[ctx: @title:window]
en: New Game
lv: Jauna spēle

[ctx: @action:button]
en: Start a New Game
lv: Sākt jaunu spēli

en: Game won!
lv: Tu uzvarēji!

en: Time (hh:mm)
lv: Laiks (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
lv: Vai vēlies palaist bumbiņu ar peles klikšķi?
    Atbildot „Jā“, spēle „nozags“ peles kursoru.
    Pauzējiet spēli, lai to „atgūtu“.

[ctx: @title:window]
en: Fire on Click
lv: Palaist ar klikšķi

[ctx: @action;button]
en: Use Mouse Click
lv: Izmantot peles klikšķi

[ctx: @action;button]
en: Ignore Mouse Click
lv: Ignorēt peles klikšķi

en: Well done! You won the game
lv: Vareni! Tu uzvarēji!

en: Level %1
lv: %1. līmenis

en: Game Paused!
lv: Spēlei ir pauze!

en: Oops! You have lost the ball!
lv: Vai! Bumbiņa ir pazaudēta!

en: Game Over!
lv: Spēle galā!

en: Press %1 to fire the ball
lv: Lai palaistu bumbiņu, spied „%1“
