kbreakout - en to mai translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
mai: सामान्य जमावट

en: Theme
mai: प्रसंग

[ctx: General settings]
en: General
mai: सामान्य

en: New Game
mai: नवीन खेल

en: Game Over!
mai: खेल खत्म!
