KDE 4 - en to nb translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
nb: Generelle innstillinger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
nb: Hvis følgende valg er slått på vil spillet stjele musepekeren, sett spillet i pause for å få igjen pekeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
nb: Skyt ved museklikk

en: (c) 2007-2008 Fela Winkelmolen
nb: © 2007–2008 Fela Winkelmolen

en: original author and maintainer
nb: opprinnelig forfatter og vedlilkeholdero

en: artwork
nb: grafikk

en: port to KGameRenderer
nb: Port til KGameRenderer

en: port to QtQuick
nb: portng til QtQuick

en: Fire the ball
nb: Skyt ballen

en: Theme
nb: Tema

[ctx: General settings]
en: General
nb: Generelt

en:    Time (hh:mm)
nb:    Tid (tt:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
nb: Dette spillet avsluttes om et nytt spill startes!

en: New Game
nb: Nytt spill

en: Start a New Game
nb: Start nytt spill

en: Game won!
nb: Du har vunnet!

en: Time (hh:mm)
nb: Tid (tt:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
nb: Vil du skyte ballen med et museklikk?
    Svare du Ja så stjeler spillet musepekeren,
    sett spillet i pause for å få pekeren
    tilbake.

en: Fire on click?
nb: Skyt ved klikk?

en: Well done! You won the game
nb: Bra jobba! Du vant spillet

en: Level %1
nb: Nivå %1

en: Game Paused!
nb: Pause i spillet!

en: Oops! You have lost the ball!
nb: Auda! Du mistet ballen!

en: Game Over!
nb: Spillet er ute!

en: Press %1 to fire the ball
nb: Trykk %1 for å skyte ballen
