kbreakout - en to pl translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
pl: Włączenie tej opcji sprawi, że kursor myszy będzie przechwytywany przez grę, jego przywrócenie nastąpi natomiast po wstrzymaniu gry.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
pl: Wystrzał kliknięciem

en: A Breakout like game by KDE
pl: Gra w stylu Breakout w ramach KDE

en: original author and maintainer
pl: Autor pierwszej wersji i opiekun

en: artwork
pl: grafika

en: testing
pl: testowanie

en: port to KGameRenderer
pl: Port, który używa KGameRenderer

en: port to QtQuick
pl: port do QtQuick

en: Fire the ball
pl: Wystrzel piłkę

en: Skip level
pl: Pomiń poziom

en: Add life
pl: Dodaj życie

en: Theme
pl: Wystrój

[ctx: General settings]
en: General
pl: Ogólne

en:    Time (hh:mm)
pl:    Czas (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
pl: Rozpoczęcie nowej gry spowoduje zakończenie obecnej!

en: New Game
pl: Nowa gra

en: Start a New Game
pl: Rozpocznij nową grę

en: Game won!
pl: Wygrana!

en: Time (hh:mm)
pl: Czas (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
pl: Czy chcesz wystrzelać kulkę kliknięciem myszy?
    Jeśli odpowiesz Tak, gra będzie przechwytywać
    kursor myszy, wstrzymanie gry natomiast
    spowoduje przywrócenie kursora.

en: Fire on click?
pl: Wystrzał kliknięciem?

[ctx: @action;button]
en: Use Mouse Click
pl: Użyj klawiszy myszy

[ctx: @action;button]
en: Ignore Mouse Click
pl: Lekceważ klawisze myszy

en: Well done! You won the game
pl: Dobra robota! Wygrałeś grę!

en: Level %1
pl: Runda %1

en: Game Paused!
pl: Gra wstrzymana

en: Oops! You have lost the ball!
pl: Ups! Straciłeś piłkę!

en: Game Over!
pl: Koniec gry!

en: Press %1 to fire the ball
pl: Naciśnij %1, aby wystrzelić piłkę
