kbreakout - en to sk translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
sk: Povolením nasledujúcej možnosti skryjete kurzor myši a objaví sa až pri pozastavení hry.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
sk: Vystreliť po kliknutí myši

en: A Breakout like game by KDE
sk: Hra typu breakout od KDE

en: original author and maintainer
sk: Pôvodný autor a správca

en: artwork
sk: Grafika

en: testing
sk: testovanie

en: port to KGameRenderer
sk: Portovanie na KGameRenderer

en: port to QtQuick
sk: port do QtQuick

en: Fire the ball
sk: Odpáliť loptičku

en: Skip level
sk: Preskočiť úroveň

en: Add life
sk: Pridať život

en: Theme
sk: Téma

[ctx: General settings]
en: General
sk: Všeobecné

en:    Time (hh:mm)
sk:    Čas (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
sk: Spustením novej hry ukončíte aktuálnu!

en: New Game
sk: Nová hra

en: Start a New Game
sk: Spustiť novú hru

en: Game won!
sk: Vyhraná hra!

en: Time (hh:mm)
sk: Čas (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
sk: Chcete vystreliť loptičku pomocou kliku myši?
    Ak odpoviete Áno, bude skrytý kurzor myši
    a objaví sa až pri pozastavení hry.

en: Fire on click?
sk: Vystreliť po kliknutí?

en: Well done! You won the game
sk: Výborne! Vyhrali ste hru

en: Level %1
sk: Úroveň %1

en: Game Paused!
sk: Hra pozastavená!

en: Oops! You have lost the ball!
sk: Joj! Spadla vám loptička!

en: Game Over!
sk: Koniec hry!

en: Press %1 to fire the ball
sk: Stlačte %1 na odpálenie loptičky
