kbreakout - en to sl translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
sl: Splošne nastavitve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enabling the following option will make the game steal the mouse cursor, pause the game to get the cursor back.
sl: Če je ta možnost izbrana, bo igra zajela miškino kazalko. Ko bo igra v premoru, bo kazalka znova vidna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FireOnClick) i18n: ectx: label, entry (FireOnClick), group (General)
en: Fire on mouse click
sl: Strel ob miškinem kliku

en: A Breakout like game by KDE
sl: Igra podobna igri Breakout od KDE

en: (c) 2007-2008 Fela Winkelmolen
sl: © 2007-2008, Fela Winkelmolen

en: original author and maintainer
sl: prvotni avtor in vzdrževalec

en: artwork
sl: grafična podoba

en: testing
sl: preizkušanje

en: port to KGameRenderer
sl: predelava za uporabo izrisovalnika KGameRenderer

en: port to QtQuick
sl: poredelava na Qt Quick

[ctx: @action]
en: Fire the Ball
sl: Izstreli žogico

[ctx: @action]
en: Skip Level
sl: Preskoči raven

[ctx: @action]
en: Add Life
sl: Dodaj življenje

[ctx: @title:tab]
en: Theme
sl: Tema

[ctx: @title:tab]
en: General
sl: Splošno

en:    Time (hh:mm)
sl:    Čas (hh:mm)

en: Starting a new game will end the current one!
sl: Če začnete novo igro, boste končali trenutno!

[ctx: @title:window]
en: New Game
sl: Nova igra

[ctx: @action:button]
en: Start a New Game
sl: Začni novo igro

en: Game won!
sl: Zmaga!

en: Time (hh:mm)
sl: Čas (hh:mm)

en: Do you want to fire the ball on mouse click?
    Answering Yes will make the game steal the
    mouse cursor, pause the game to get
    the cursor back.
sl: Ali želite ob miškinem kliku izstreliti žogico?
    Če odgovorite z Da, bo igra zajela
    miškino kazalko. Ko bo igra v premoru,
    bo kazalka znova vidna.

[ctx: @title:window]
en: Fire on Click
sl: Strel ob kliku

[ctx: @action;button]
en: Use Mouse Click
sl: Uporabi klik miške

[ctx: @action;button]
en: Ignore Mouse Click
sl: Prezri klik miške

en: Well done! You won the game
sl: Čestitamo, zmagali ste

en: Level %1
sl: %1. stopnja

en: Game Paused!
sl: Premor igre!

en: Oops! You have lost the ball!
sl: Ups! Izgubili ste žogico!

en: Game Over!
sl: Konec igre!

en: Press %1 to fire the ball
sl: Pritisnite %1, da izstrelite žogico
