kdegames - en to sq translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
sq: Parametrat e Përgjithshëm

en: artwork
sq: puna artistike

en: testing
sq: testimi

en: Theme
sq: Tema

[ctx: General settings]
en: General
sq: Të Përgjithshme

en: New Game
sq: Lojë e Re

en: Start a New Game
sq: Nis një lojë të re

en: Game won!
sq: Loja u fitua!

en: Level %1
sq: Niveli %1

en: Game Over!
sq: Loja Mbaroi!
