kbreakout - en to ug translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GeneralSettings)
en: General Settings
ug: ئادەتتىكى تەڭشەك

en: testing
ug: سىناق

en:    Time (hh:mm)
ug:    ۋاقىت (hh:mm)

en: Time (hh:mm)
ug: ۋاقىت (hh:mm)

en: Level %1
ug: دەرىجە %1

en: Game Paused!
ug: ئويۇن ۋاقىتلىق توختىتىلدى!

en: Game Over!
ug: ئويۇن تامام!
