kbruch - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enter the numerator of your result
is: Sláðu inn teljara svarsins

en: Enter the denominator of your result
is: Sláðu inn nefnara svarsins

en: Operations:
is: Aðgerðir:

en: This is the current total number of solved tasks.
is: Þetta er heildarfjöldi verkefna sem hafa nú þegar verið leyst.

en: This is the current total number of correctly solved tasks.
is: Þetta er heildarfjöldi verkefna sem hafa nú þegar verið réttilega leyst.

en: This is the current total number of unsolved tasks.
is: Þetta er heildarfjöldi verkefna sem hafa nú þegar verið ranglega leyst.

en: &Reset
is: &Frumstilla
