kbruch - en to lt translation catalogue (156 entries)

en: KBruch modes:
lt: KBrush veiksena:

en: Open standard KBruch
lt: Atverti tipinį KBrush

en: Open learning KBruch
lt: Atverti mokymosi KBrush

en: Learning
lt: Mokymasis

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

en: Click on this button to select the 'greater than' sign.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus parinktas ženklas „Daugiau nei“.

en: Click on this button to select the 'less than' sign.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus parinktas ženklas „Mažiau nei“.

en: Click on this button to select the 'equals' sign.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus parinktas ženklas „Lygu“.

en: &Skip
lt: &Praleisti

en: Click on this button to skip this question.
lt: Paspaudus šį mygtuką, šis uždavinys bus praleistas.

en: In this exercise you have to compare two given fractions.
lt: Šiame pratime reikia palyginti dvi duotas trupmenas.

en: In this exercise you have to compare two given fractions and choose the correct comparison sign.
lt: Šiame pratime reikia palyginti dvi duotas trupmenas, nurodant teisingą lygybės ženklą tarp jų.

en: Click on this button to check your result.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus patikrintas atsakymas.

en: &Next
lt: &Kitas

en: Enter the numerator of your result
lt: Įveskite atsakymo skaitiklį

en: Enter the denominator of your result
lt: Įveskite atsakymo vardiklį

en: &Check
lt: &Tikrinti

en: Click on this button to check your result. The button will not work if you have not entered a result yet.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus patikrintas atsakymas. Jei atsakymas dar nėra įvestas, tai tikrinama nebus.

en: In this exercise you have to convert a number into a fraction.
lt: Šiame pratime skaičių reikia paversti trupmena.

en: In this exercise you have to convert a given number into a fraction by entering a numerator and denominator. Do not forget to reduce the result.
lt: Šiame pratime duotą skaičių reikia paversti trupmena, įvedant jos skaitiklį ir vardiklį. Be to, trupmeną būtina suprastinti.

en: Click on this button to get to the next question.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus pateikta kita užduotis.

en: You entered a 0 as the denominator. This means division by zero, which is not allowed. This question will be counted as not correctly solved.
lt: Vardiklyje įvestas nulis. Tai reiškia dalybą iš nulio, kuri negalima. Todėl šis sprendimas bus įskaitytas kaip neteisingas.

en: You entered the correct result, but not reduced.
    Always enter your results as reduced. This question will be counted as not correctly solved.
lt: Įvestas teisingas atsakymas, tačiau jis nesuprastintas.
    Visada būtina įvesti suprastintą atsakymą. Tad, šis sprendimas bus įskaitytas kaip neteisingas.

en: N&ext
lt: &Kitas

en: Backspace
lt: Trinti atgal

en: Add prime factor 2.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 2.

en: Add prime factor 3.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 3.

en: Add prime factor 5.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 5.

en: Add prime factor 7.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 7.

en: Add prime factor 11.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 11.

en: Add prime factor 13.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 13.

en: Add prime factor 17.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 17.

en: Add prime factor 19.
lt: Įdėti pirminį daugiklį 19.

en: Removes the last entered prime factor.
lt: Pašaliną paskutinį įvestą pirminį daugiklį.

en: In this exercise you have to factorize a given number.
lt: Šiame uždavinyje reikia faktorizuoti duotąjį skaičių.

en: In this exercise you have to factorize a given number. You have to enter all prime factors of the number. You can add a prime factor by clicking on the corresponding button. The chosen prime factors will be shown in the input field. Do not forget to enter all prime factors, even when a prime factor repeats several times. Click the 'Backspace' button to remove the last entered prime factor.
lt: Šiame uždavinyje reikia faktorizuoti duotąjį skaičių. T.y., reikia įvesti visus to skaičiaus pirminius daugiklius. Pirminis daugiklis įdedamas paspaudus jį simbolizuojantį mygtuką. Parinktas pirminis daugiklis bus rodomas įvesties laukelyje. Būtina įvesti visus pirminius daugiklius, net jei pirminis daugiklis kartojasi keletą kartų. Paskutinis įvestas pirminis daugiklis šalinamas paspaudus mygtuką „Trinti atgal“.

en: Enter the integer part of the fraction
lt: Įveskite sveikąją trupmenos dalį

en: Click this button to check your result. The button will not work if you have not entered a result yet.
lt: Paspaudus šį mygtuką bus patikrintas atsakymas. Jei atsakymas dar nėra įvestas, tai tikrinama nebus.

en: Click this button to get the next question.
lt: Paspaudus šį mygtuką, bus pateiktas kita užduotis.

en: You entered 0 as the denominator. This means division by zero, which is not allowed. This question will be counted as not correctly solved.
lt: Vardiklyje įvestas nulis. Tai reiškia dalybą iš nulio, kuri negalima. Todėl šis sprendimas bus įskaitytas kaip neteisingas.

en: You entered the correct result, but not in the mixed number notation. This question will be counted as not correctly solved.
lt: Įvestas teisingas atsakymas, tačiau jis įvestas ne mišraus skaičiaus pavidalu. Šis sprendimas bus įskaitytas kaip neteisingas.

en: You entered the correct result, but not reduced. This question will be counted as not correctly solved.
lt: Įvestas teisingas atsakymas, tačiau jis nesuprastintas. Šis sprendimas bus įskaitytas kaip neteisingas.

[ctx: %1 percentage of %2]
en: %1% of %2 =
lt: %1% nuo %2 =

en: Enter the result of percentage question
lt: Įveskite procentų uždavinio atsakymą

en: In this exercise you have to work with percentage questions.
lt: Šiame pratime reikia spręsti procentų uždavinius.

[ctx: Expands the ratio shown on the left by the given factor. Please note, expanding is not the same as multiplying. For example, expanding a ratio by 2 basically means multiplying the ratio with 2/2 and not with 2/1!]
en: Expand
lt: Išplėsti

en: New
lt: Naujas

[ctx: @action opens a new question]
en: &New
lt: &Naujas

[ctx: @action go to the main screen]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: @action opens hint]
en: Hint
lt: Patarimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
lt: Spalvos

en: Now the parts of the inside ring and outside ring have the same size, and we can add the fractions!
    
    This is called finding the main denominator. The main denominator divides the rings into equal parts.
lt: Vidinio ir išorinio žiedo dalys yra lygios, tad, dabar, trupmenas galima sudėti!
    
    Tai vadinama bendrojo vardiklio paieška. Bendrasis vardiklis dalija žiedus į lygias dalis.

en: There is a smaller main denominator. Can you find it?
lt: Bendrasis vardiklis gali būti dar mažesnis. Ar Jums pavyks jį rasti?

[ctx: Inserted as %1 in the message below.]
en: %2 of 1 painted part. | %2 of %1 painted parts.
lt[0]: %2 iš %1 nupieštos dalies.
lt[1]: %2 iš %1 nupieštų dalių.
lt[2]: %2 iš %1 nupieštų dalių.
lt[3]: %2 iš %1 nupieštos dalies.

[ctx: Inserted as %2 in the message below.]
en: %2 of 1 painted part. | %2 of %1 painted parts.
lt[0]: %2 iš %1 nupieštos dalies.
lt[1]: %2 iš %1 nupieštų dalių.
lt[2]: %2 iš %1 nupieštų dalių.
lt[3]: %2 iš %1 nupieštos dalies.

en: Learn calculating with fractions
lt: Mokykitės skaičiuoti trupmenas

en: New interface design and usability improvements
lt: Naujos sąsajos kūrimas ir naudojamumo patobulinimai

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Active exercise.
lt: Aktyvusis pratimas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Saves the active exercise's type.
lt: Įrašyti aktyviojo pratimo tipą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Addition
lt: Įgalinti sudėtį

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Addition for task generation.
lt: Kuriant užduoti naudoti sudėtį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Subtraction
lt: Įgalinti atimtį

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Addition/Subtraction for task generation.
lt: Kuriant užduoti naudoti sudėtį arba atimtį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Division
lt: Įgalinti dalybą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Division for task generation.
lt: Kuriant užduoti naudoti dalybą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication
lt: Įgalinti daugybą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication for task generation.
lt: Kuriant užduoti naudoti daugybą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication/Division
lt: Įgalinti daugybą/dalybą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication/Division for task generation.
lt: Kuriant užduoti naudoti daugybą arba dalybą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Number of fractions
lt: Trupmenų skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set the number of fractions for task generation.
lt: Nurodykite trupmenų kiekį, kuris bus kuriamoje užduotyje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Max. main denominator
lt: Maksimalus bendrasis vardiklis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set the maximum value of the main denominator.
lt: Nustatykite bendrojo vardiklio didžiausią galimą skaičių.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Answer reduced fractions
lt: Atsakymas paprastąja trupmena

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set if the fractions need to be reduced.
lt: Nurodykite, ar trupmenas būtina prastinti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Mixed number
lt: Mišrusis skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set if the fractions will appear in mixed form or not on solution.
lt: Nurodykite, ar sprendime trupmena turi būti pateikta kaip mišrusis skaičius.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set if the fractions will need answers in mixed form or not on solution.
lt: Nurodykite, ar sprendinyje atsakymas turi būti pateiktas mišriuoju skaičiumi.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set if the fractions will appear in mixed form or not in questions.
lt: Nurodykite, ar sąlygoje trupmena turi būti pateikta kaip mišrusis skaičius.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Number of correctly solved tasks
lt: Teisingai išspręstų užduočių skaičius

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics)
en: Number of solved tasks
lt: Spręstų užduočių skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Total number of solved tasks
lt: Spręstų užduočių skaičius

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Number of skipped tasks
lt: Praleistų užduočių skaičius

note: i18n: ectx: label, entry (numberColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (numberColor), group (TaskViewer)
en: Color of the numbers in the task view
lt: Užduotyje pateikiamų skaitmenų spalva

note: i18n: ectx: label, entry (operationColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (operationColor), group (TaskViewer)
en: Color of the operation signs in the task view
lt: Užduotyje pateikiamų operatorių ženklų spalva

note: i18n: ectx: label, entry (fractionBarColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (fractionBarColor), group (TaskViewer)
en: Color of the fraction bars in the task view
lt: Užduotyje pateikiamų trupmenos brūkšnių spalva

note: i18n: ectx: label, entry, group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (TaskViewer)
en: Font used for the task view
lt: Užduoties teksto šriftas

note: i18n: ectx: label, entry, group (TaskViewer)
en: Enable showing the result also as a mixed number
lt: Rezultatą rodyti ir kaip mišrųjį skaičių

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (TaskViewer)
en: Enables/disables showing the result also in the special mixed-number notation.
lt: Įgalina, arba ne, rezultato rodymą ir mišraus skaičiaus pavidalu.

en: Question:
lt: Klausimas:

en: Answer:
lt: Atsakymas:

en: Operations:
lt: Operacijos:

en: Arithmetic
lt: Aritmetika

en: Options:
lt: Parinktys:

en: Set the options to solve the exercises.
lt: Nustatykite uždavinių sprendimo parinktis.

en: This part of the window shows the options to solve the exercises. Use the handle between the options and main window to change the size of this window part or to hide it by moving the handle to the left border of the main window.
lt: Šioje lango dalyje pateiktos uždavinių sprendimo parinktys. Tarp parinkčių ir pagrindinio lango dalių esančia rankenėle galima keisti parinkčių lango dalies dydį. Norint paslėpti parinktis, rankenėlę reikia nuvilkti prie pagrindinio lango kairiojo krašto.

en: Mixed number:
lt: Mišrusis skaičius:

en: Addition:
lt: Sudėtis:

en: Check this to use addition operator.
lt: Pažymėkite šį mygtuką, jei reikia naudoti sudėties operatorių.

en: Subtraction:
lt: Atimtis:

en: Check this to use subtraction operator.
lt: Pažymėkite šį mygtuką, jei reikia naudoti atimties operatorių.

en: Multiplication:
lt: Daugyba:

en: Check this to use multiplication operator.
lt: Pažymėkite šį mygtuką, jei reikia naudoti daugybos operatorių.

en: Division:
lt: Dalyba:

en: Check this to use division operator.
lt: Pažymėkite šį mygtuką, jei reikia naudoti dalybos operatorių.

en: Reduced form:
lt: Paprastoji trupmena:

en: Check this to force the use of the reduced form.
lt: Pažymėkite šį mygtuką, jei reikia naudoti paprastąsias trupmenas.

en: Number of terms:
lt: Narių kiekis:

en: The number of 
    terms you want
lt: Norimas narių
    kiekis

en: Choose the number of terms (2, 3, 4 or 5) you 
    want for calculating fractions.
lt: Nurodykite trupmenų skaičiavimuose
    naudojamų narių kiekį (2, 3, 4 ar 5).

en: Maximum denominator:
lt: Didžiausias vardiklis:

en: The maximum number you can have as main denominator
lt: Vardiklio didžiausias galimas skaičius

en: Choose the number which will be the maximum for the main denominator: 10, 20, 30, 40 or 50.
lt: Nurodykite vardiklio didžiausią galimą skaičių: 10, 20, 30, 40 ar 50.

en: Reset statistics and set a new task.
lt: Statistiką pradėti iš naujo ir duoti naują užduotį.

en: Back
lt: Atgal

en: Go back to Modes screen.
lt: Eiti atgal į veiksenų langą.

en: 
    
    Arithmetic
lt: 
    
    Aritmetika

en: In this exercise you have to solve a given question with fractions.
lt: Šiame pratime reikia išspręsti duotą trupmenų uždavinį.

en: 
    
    Comparison
lt: 
    
    Palyginimas

en: 
    
    Conversion
lt: 
    
    Konvertavimas

en: 
    
    Factorization
lt: 
    
    Faktorizavimas

en: 
    
    Percentage
lt: 
    
    Procentai

[ctx: @action opens a new question]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @action go to the main screen]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: Arithmetic Exercise]
en: Arithmetic
lt: Aritmetika

[ctx: Comparison Exercise]
en: Comparison
lt: Palyginimas

[ctx: Conversion Exercise]
en: Conversion
lt: Konvertavimas

[ctx: Factorization Exercise]
en: Factorization
lt: Faktorizavimas

[ctx: Percentage Exercise]
en: Percentage
lt: Procentai

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Percentage
lt: Procentai

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Conversion
lt: Konvertavimas

en: Factorization
lt: Faktorizavimas

en: Solution:
lt: Sprendimas:

en: Correct!
lt: Teisingai!

en: Incorrect!
lt: Klaida!

en: This is the current total number of solved tasks.
lt: Tai dabartinis spręstų užduočių skaičius.

en: Questions:
lt: Klausimai:

[ctx: @info:status the number of correct answers]
en: Correct:
lt: Teisingai:

[ctx: @info:status the number of incorrect answers]
en: Incorrect:
lt: Neteisingai:

[ctx: @info:status the number of skipped answers]
en: Skipped:
lt: Praleista:

en: This is the current total number of correctly solved tasks.
lt: Tai dabartinis teisingai išspręstų užduočių skaičius.

en: This is the current total number of unsolved tasks.
lt: Tai dabartinis nespręstų užduočių skaičius.

en: This is the current total number of skipped tasks.
lt: Tai dabartinis praleistų užduočių skaičius.

en: This part of the window shows the statistics.
lt: Ši lango dalis rodo statistiką.

en: &Reset
lt: &Iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: &Number:
lt: &Skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_numberColor)
en: Change the color of the numbers
lt: Keisti skaitmenų spalvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, operationLabel)
en: &Operation sign:
lt: &Operatoriaus ženklas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_operationColor)
en: Change the color of the operation signs
lt: Keisti operatoriaus ženklo spalvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fractionBarLabel)
en: &Fraction bar:
lt: &Trupmenos brūkšnys:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_fractionBarColor)
en: Change the color of the fraction bar
lt: Keisti trupmenos brūkšnio spalvą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontChooser, kcfg_taskFont)
en: Change the font of the numbers
lt: Keisti skaitmenų šriftą

en: Click this button to skip this question.
lt: Paspaudus šį mygtuką, šis uždavinys bus praleistas.

en: In this exercise you have to solve the generated question. You have to enter the integer part of the fraction and the numerator and the denominator. You can adjust the difficulty of the question in the options window part. Do not forget to reduce the result, if the use of the reduced form is forced.
lt: Šiame pratime reikia išspręsti pateiktą uždavinį. Atsakyme būtina įvesti trupmenos sveikąją dalį, skaitiklį bei vardiklį. Uždavinių sunkumą galima keisti parinkčių lango dalyje. Neužmirškite suprastinti atsakymo trupmenos, jei parinktyse nurodyta naudoti paprastąsias trupmenas.
