kbruch - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Add prime factor 2.
ms: Tambah faktor perdana 2.

en: Add prime factor 3.
ms: Tambah faktor perdana 3.

en: Add prime factor 5.
ms: Tambah faktor perdana 5.

en: Add prime factor 7.
ms: Tambah faktor perdana 7.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
ms: Warna

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Active exercise.
ms: Latihan aktif.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication/Division
ms: Hidupkan Pendaraban/Pembahagian

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Number of fractions
ms: Jumlah pecahan

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Max. main denominator
ms: Pembahagi utama maksimum

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set the maximum value of the main denominator.
ms: Tetap nilai maksimum bagi pembahagi utama.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics)
en: Number of solved tasks
ms: Jumlah tugasan diselesaikan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Total number of solved tasks
ms: Jumlah keseluruhan tugasan diselesaikan

en: Operations:
ms: Operasi:

en: &Reset
ms: &Ulangtetap

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_numberColor)
en: Change the color of the numbers
ms: Tukar warna nombor
