kbruch - en to ne translation catalogue (57 entries)

en: Click on this button to check your result.
ne: तपाईँको नतिजा जाँच गर्न यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Enter the numerator of your result
ne: तपाईँको परिणामको अंश प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Enter the denominator of your result
ne: तपाईँको परिणामको हर प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Click on this button to check your result. The button will not work if you have not entered a result yet.
ne: तपाईँको परिणाम जाँच गर्न यो बटनमा क्लिक गर्नुहोस् । तपाईँले परिणाम प्रविष्ट नगरेसम्म यो बटनले राम्रोसँग काम गर्दैन ।

en: In this exercise you have to convert a number into a fraction.
ne: यो अभ्यासमा तपाईँले नम्बरलाई फ्र्याक्सनमा रूपान्तरण गर्नुपर्दछ ।

en: 2
ne: २

en: 3
ne: ३

en: 5
ne: ५

en: 7
ne: ७

en: 11
ne: ११

en: 13
ne: १३

en: 17
ne: १७

en: 19
ne: १९

en: Add prime factor 2.
ne: अभाज्य तत्व २ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 3.
ne: अभाज्य तत्व ३ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 5.
ne: अभाज्य तत्व ५ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 7.
ne: अभाज्य तत्व ७ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 11.
ne: अभाज्य तत्व ११ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 13.
ne: अभाज्य तत्व १३ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 17.
ne: अभाज्य तत्व १७ जोड्नुहोस् ।

en: Add prime factor 19.
ne: अभाज्य तत्व १९ जोड्नुहोस् ।

en: Removes the last entered prime factor.
ne: अन्तिममा प्रविष्ट गरेको अभाज्य तत्व हटाउदछ ।

en: In this exercise you have to factorize a given number.
ne: यो अभ्यासमा तपाईँले दिइएको नम्बरको खण्डिकरण गर्नुपर्दछ ।

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Colors
ne: रङ

en: KBruch
ne: केडीई ब्रुच

en: Learn calculating with fractions
ne: फ्र्याक्सनसँग गणना गर्न सिक्नुहोस्

en: Sebastian Stein
ne: सिबास्टियन स्टेन

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Active exercise.
ne: अभ्यास सक्रिय पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Saves the active exercise's type.
ne: सक्रिय अभ्यासको प्रकार बचत गर्दछ ।

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Addition/Subtraction for task generation.
ne: काम उत्पन्नको जोड/घटाउ सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication/Division
ne: गुणन/भाग सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Enable Multiplication/Division for task generation.
ne: काम उत्पन्नका लागि गुणन/भाग सक्षम पार्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Number of fractions
ne: फ्र्याक्सनको नम्बर

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set the number of fractions for task generation.
ne: काम उत्पन्नका लागि फ्र्याक्सनको नम्बर सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Task)
en: Max. main denominator
ne: अधिकतम मुख्य हर

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Task)
en: Set the maximum value of the main denominator.
ne: मुख्य हरको अधिकतम मान सेट गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Number of correctly solved tasks
ne: सहि रूपमा समाधान गरिएको कामको नम्बर

note: i18n: ectx: label, entry, group (Statistics)
en: Number of solved tasks
ne: समाधान गरिएको कामको नम्बर

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Statistics)
en: Total number of solved tasks
ne: समाधान गरिएको कामको कूल नम्बर

note: i18n: ectx: label, entry (numberColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (numberColor), group (TaskViewer)
en: Color of the numbers in the task view
ne: काम दृश्यमा नम्बरको रङ

note: i18n: ectx: label, entry (operationColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (operationColor), group (TaskViewer)
en: Color of the operation signs in the task view
ne: काम दृश्यमा सञ्चालन साइनको रङ

note: i18n: ectx: label, entry (fractionBarColor), group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry (fractionBarColor), group (TaskViewer)
en: Color of the fraction bars in the task view
ne: काम दृश्यमा भिन्नपट्टीको रङ

note: i18n: ectx: label, entry, group (TaskViewer) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (TaskViewer)
en: Font used for the task view
ne: काम दृश्यका लागि प्रयोग गरिएको फन्ट

note: i18n: ectx: label, entry, group (TaskViewer)
en: Enable showing the result also as a mixed number
ne: परिणामलाई मिश्रण नम्बरको रूपमा देखाउने सक्षम पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (TaskViewer)
en: Enables/disables showing the result also in the special mixed-number notation.
ne: विशेष मिश्रण-नम्बर नोटेशनमा पनि परिणाम देखाउने सक्षम/अक्षम पार्दछ ।

en: Operations:
ne: सञ्चालन:

en: The maximum number you can have as main denominator
ne: मुख्य हरको रूपमा तपाईँसँग हुनसक्ने अधिकतम नम्बर

en: Choose the number which will be the maximum for the main denominator: 10, 20, 30, 40 or 50.
ne: मुख्य हरका लागि अधिकतम हुनसक्ने नम्बर छनोट गर्नुहोस्: १०, २०, ३०, ४० वा ५०

en: This is the current total number of solved tasks.
ne: यो सही रूपमा समाधन गरेको कामको कूल सङ्ख्या हो ।

en: This is the current total number of correctly solved tasks.
ne: यो सही रूपमा समाधान गरेको कूल सङ्ख्या हो ।

en: This is the current total number of unsolved tasks.
ne: यो समाधान गर्न नसकेको कामको कूल सङ्ख्या हो ।

en: This part of the window shows the statistics.
ne: यो सञ्झ्यालको भागले तथ्याङ्क देखाउदछ ।

en: &Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_numberColor)
en: Change the color of the numbers
ne: नम्बरको रङ परिवर्तन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_operationColor)
en: Change the color of the operation signs
ne: सञ्चालन साइनको रङ परिवर्तन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_fractionBarColor)
en: Change the color of the fraction bar
ne: भिन्नपट्टीको रङ परिवर्तन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontChooser, kcfg_taskFont)
en: Change the font of the numbers
ne: नम्बरको फन्ट परिवर्तन गर्नुहोस्
