sed 4.0.9 - en to af translation catalogue (38 entries)

en: `}' doesn't want any addresses
af: `}' soek nie 'n adres nie

en: : doesn't want any addresses
af: : soek nie 'n adres nie

en: multiple `p' options to `s' command
af: meervoudige `p' opsies vir `s' instruksie

en: multiple `g' options to `s' command
af: meervoudige `g' opsies vir `s' instruksie

en: multiple number options to `s' command
af: meervoudige nommeropsies vir `s' instruksie

en: number option to `s' command may not be zero
af: nommeropsie vir `s' instruksie mag nie nul wees nie

en: expected newer version of sed
af: het nuwer sed-weergawe verwag

en: %s: file %s line %lu: %s
af: %s: lêer %s lyn %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
af: %s: -e uitdrukking #%lu, karakter %lu: %s

en: %s: can't read %s: %s
af: %s: Kan nie %s lees nie: %s

en: error in subprocess
af: fout in subproses

en: option `e' not supported
af: opsie `e' word nie ondersteun nie

en: `e' command not supported
af: `e' instruksie word nie ondersteun nie

en:   -R, --regexp-perl
                     use Perl 5's regular expressions syntax in the script.
af:   -R, --regexp-perl
                     gebruik Perl 5 se regexsintaks in die skrip.

en: E-mail bug reports to: %s .
    Be sure to include the word ``%s'' somewhere in the ``Subject:'' field.
af: Rapporteer foute per e-pos aan: %s .
    Sluit asb. die woord ``%s'' êrens in die onderwerplyn in.

en: super-sed version %s
af: super-sed weergawe %s

en: GNU sed version %s
af: GNU sed weergawe %s

en: %s
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE,
    to the extent permitted by law.
af: %s
    Hierdie is vrye sagteware; raadpleeg die bronkode vir kopiëringsinligting. Daar is GEEN
    waarborg nie; nie eens vir BRUIKBAARHEID of GESKIKHEID VIR 'n SPESIFIEK DOEL,
    binne regsperke nie.

en: couldn't write %d item to %s: %s | couldn't write %d items to %s: %s
af[0]: kon nie %d item na %s skryf nie: %s
af[1]: kon nie %d items na %s skryf nie: %s

en: read error on %s: %s
af: leesfout op %s: %s

en: Success
af: Sukses

en: No match
af: Geen paring

en: Invalid regular expression
af: Ongeldige regex

en: Invalid collation character
af: Ongeldige kollasiekarakter

en: Invalid character class name
af: Ongeldige karakterklasnaam

en: Trailing backslash
af: Sleep terugstreep

en: Invalid back reference
af: Ongeldige terugverwysing

en: Unmatched [ or [^
af: Ongepaarde [ of [^

en: Unmatched ( or \(
af: Ongepaarde ( or \(

en: Unmatched \{
af: Ongepaarde \{

en: Invalid content of \{\}
af: Ongeldige inhoud binne \{\}

en: Invalid range end
af: Ongeldige bereikseinde

en: Memory exhausted
af: Geheue uitgeput

en: Invalid preceding regular expression
af: Ongeldige vorige regex

en: Premature end of regular expression
af: Premature einde vir regex

en: Regular expression too big
af: Regex te groot

en: Unmatched ) or \)
af: Ongepaarde ) of \)

en: No previous regular expression
af: Geen vorige regex nie
