kcachegrind - en to et translation catalogue (188 entries)

en: (always)
et: (alati)

en: Choose Source Folder
et: Lähtekausta valimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConfigDlgBase)
en: Configuration
et: Seadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Maximum number of items in lists:
et: Maksimaalne elementide arv nimekirjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Truncate symbols in tooltips and context menus
et: Sümbolite kärpimine kohtspikrites ja kontekstimenüüdes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: when more than:
et: kui on rohkem kui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: when longer than:
et: kui on pikemad kui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: Precision of percentage values:
et: Protsentväärtuste täpsus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, maxListEdit)
en: The Maximum Number of List Items should be below 500.
et: Elementide maksimaalne arv peab olema alla 500.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Cost Item Colors
et: Kuluelemendi värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, classCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, objectCheck)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Object:
et: Objekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2)
en: Class:
et: Klass:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: File:
et: Fail:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Annotations
et: Annotatsioonid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3_2)
en: Context lines in annotations:
et: Kontekstiread annotatsioonides:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Source Folders
et: Lähtekataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirButton)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteDirButton)
en: Delete
et: Kustuta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dirList)
en: Object / Related Source Base
et: Objekt / lähtekood

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DumpSelectionBase)
en: Profile Dumps
et: Profiilitõmmised

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Target
et: Sihtmärk

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Time
et: Aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Path
et: Asukoht

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Target command:
et: Sihtkäsk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Profiler options:
et: Profileerija võtmed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3)
en: Option
et: Võti

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Value
et: Väärtus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Trace
et: Jälitus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Jumps
et: Hüpped

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Instructions
et: Instruktsioonid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Events
et: Sündmused

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Full Cache
et: Täielik vahemälu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Custom
et: Kohandatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Collect
et: Kogumine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: At Startup
et: Käivitamisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: While In
et: Viibides

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Skip
et: Jäetakse vahele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Function
et: Funktsioon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Dump Profile
et: Profiili tõmmis võetakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Every BBs
et: Iga BB kohta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Entering
et: Sisenemisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Leaving
et: Lahkumisel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Zero Events
et: Nullsündmused

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Separate
et: Eraldi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Threads
et: Lõimed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Recursions
et: Rekursioonid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Call Chain
et: Väljakutseahel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Custom profiler options:
et: Profileerija kohandatud valikud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: Run New Profile
et: Käivita uus profileerimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Info
et: Teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Dump reason:
et: Tõmmise võtmise põhjus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Event summary:
et: Sündmuste kokkuvõte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Name
et: Nimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Sum
et: Summa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Miscellaneous:
et: Muud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6)
en: Show
et: Näita...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton5)
en: Compare
et: Võrdle

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: State
et: Olek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Update
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox1)
en: Every [s]:
et: Iga [s]:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Counter
et: Loendur

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Dumps Done
et: Tõmmis võetud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Is Collecting
et: Kogutakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Executed
et: Käivitatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Basic Blocks
et: Baasblokid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Calls
et: Väljakutsed

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Distinct
et: Eristatud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: ELF Objects
et: ELF-objektid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Functions
et: Funktsioonid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Contexts
et: Kontekstid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Stack trace:
et: Pinu jälitus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox2)
en: Sync.
et: Sünk.

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Incl.
et: Kumul.

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Called
et: Välja kutsutud

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Location
et: Asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton7)
en: Start
et: Käivita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6_2)
en: Zero
et: Null

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton4)
en: Dump
et: Tõmmis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Messages
et: Teated

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton9)
en: Kill Run
et: Tapa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton8)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (layouts)
en: &Layout
et: &Paigutus

note: i18n: ectx: Menu
en: Sidebars
et: Külgribad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (stateToolBar)
en: State Toolbar
et: Olekuriba

en: KDE Frontend for Callgrind/Cachegrind
et: KDE Callgrindi/Cachegrindi kasutajaliides

en: Author/Maintainer
et: Autor/hooldaja

en: Show information of this trace
et: Jälituse info näitamine

en: [trace...]
et: [jälitus...]

en: Parts Overview
et: Jälitusosade ülevaade

en: Top Cost Call Stack
et: Kulukaim väljakutsete pinu

en: <b>The Top Cost Call Stack</b><p>This is a purely fictional 'most probable' call stack. It is built up by starting with the current selected function and adds the callers/callees with highest cost at the top and to bottom.</p><p>The <b>Cost</b> and <b>Calls</b> columns show the cost used for all calls from the function in the line above.</p>
et: <b>Kulukaim väljakutsete pinu</b><p>See on puhtfiktiivne 'kõige usutavam' väljakutsete pinu. See saadakse valitud funktsiooni aluseks võttes sellele üles ja alla kõige kulukamaid väljakutsujaid/väljakutsutuid lisades.</p><p>Veerud <b>Kulu</b> ja <b>Väljakutsed</b> näitavad kulu, mis tekib kõigist ülaltoodud funktsiooni väljakutsetest.</p>

en: Flat Profile
et: Lameprofiil

en: <b>Profile Dumps</b><p>This dockable shows in the top part the list of loadable profile dumps in all subdirectories of: <ul><li>current working directory of KCachegrind, i.e. where it was started from, and </li><li>the default profile dump directory given in the configuration.</li></ul> The list is sorted according to the target command profiled in the corresponding dump.</p><p>On selecting a profile dump, information for it is shown in the bottom area of the dockable: <ul><li><b>Options</b> allows you to view the profiled command and profile options of this dump. By changing any item, a new (yet unexisting) profile template is created. Press <b>Run Profile</b> to start a profile run with these options in the background. </li><li><b>Info</b> gives detailed info on the selected dump like event cost summary and properties of the simulated cache. </li><li><b>State</b> is only available for current happening profiles runs. Press <b>Update</b> to see different counters of the run, and a stack trace of the current position in the program profiled. Check the <b>Every</b> option to let KCachegrind regularly poll these data. Check the <b>Sync</b> option to let the dockable activate the top function in the current loaded dump.</li></ul></p>
et: <b>Profiilitõmmised</b><p>See dokk näitab nimekirja tipus laaditavate profiilitõmmiste nimekirja kõigis alamkataloogides, mis asuvad: <ul><li>KCachegrindi aktiivses töökataloogis, st. seal, kus see käivitati, ja </li><li>seadistustedialoogis määratud vaikimisi profiilitõmmiste kataloogis.</li></ul> Nimekiri on sorteeritud vastavas tõmmises profileeritud sihtmärgi käskude järgi.</p><p>Profiilitõmmise valimisel näidatakse doki allosas selle kohta veidi infot: <ul><li><b>Valikud</b> võimaldavad näha profileeritud käsku ja tõmmise profileerimisvõtmeid. Mõne elemendi muutmisel luuakse uus (veel puuduv) profiilimall. Klõpsa nupule <b>Käivita profileerimine</b>, kui soovid, et taustal käivitataks muudetud võtmetega profileerimine. </li><li><b>Info</b> näitab põhjalikku teavet valitud tõmmise kohta, näiteks kogukulu ja simuleeritud vahemälu omadusi. </li><li><b>Olek</b> on nähtav ainult parajasti käiva profileerimise korral. Klõpsa nupule <b>Uuenda</b>, kui soovid näha teistsuguseid tulemusi ja aktiivse asukoha pinu jälitust profileeritud programmis. Märgi ära kast <b>Iga</b>, kui soovid, et KCachegrind regulaarselt andmeid jälgiks. Märgi ära kast <b>Sünk</b>, mis aktiveerib aktiivse laaditud tõmmise tippfunktsiooni.</li></ul></p>

en: &Duplicate
et: &Klooni

en: <b>Duplicate Current Layout</b><p>Make a copy of the current layout.</p>
et: <b>Aktiivse paigutuse kloonimine</b><p>Loob aktiivse paigutuse koopia.</p>

en: &Remove
et: &Eemalda

en: <b>Remove Current Layout</b><p>Delete current layout and make the previous active.</p>
et: <b>Aktiivse paigutuse eemaldamine</b><p>Kustutab aktiivse paigutuse ja aktiveerib eelmise.</p>

en: &Go to Next
et: &Mine järgmisele

en: Go to Next Layout
et: Mine järgmisele paigutusele

en: &Go to Previous
et: &Mine eelmisele

en: Go to Previous Layout
et: Mine eelmisele paigutusele

en: &Restore to Default
et: &Taasta vaikeväärtused

en: Restore Layouts to Default
et: Taasta paigutuse vaikeväärtused

en: &Save as Default
et: &Salvesta vaikeväärtusteks

en: Save Layouts as Default
et: Salvesta paigutus vaikeväärtuseks

en: <b>New</b><p>Open new empty KCachegrind window.</p>
et: <b>Uus</b><p>Ava uus tühi KCachegrindi aken.</p>

en: &Add...
et: Lis&a...

en: <b>Add Profile Data</b><p>This opens an additional profile data file in the current window.</p>
et: <b>Lisa profiili andmed</b><p>Avab aktiivses aknas täiendava profiiliandmete faili.</p>

[ctx: Reload a document]
en: &Reload
et: L&aadi uuesti

en: <b>Reload Profile Data</b><p>This loads any new created parts, too.</p>
et: <b>Laadi profiiliandmed uuesti</b><p>Laadib ühtlasi ka kõik uued loodud osad.</p>

en: &Export Graph
et: &Ekspordi graafik

en: <b>Export Call Graph</b><p>Generates a file with extension .dot for the tools of the GraphViz package.</p>
et: <b>Ekspordi väljakutsete graafik</b><p>Tekitab faili laiendiga .dot, mida saab kasutada GraphViz vahenditega.</p>

en: &Force Dump
et: &Võta tõmmis

en: <b>Force Dump</b><p>This forces a dump for a Callgrind profile run in the current directory. This action is checked while KCachegrind looks for the dump. If the dump is finished, it automatically reloads the current trace. If this is the one from the running Callgrind, the new created trace part will be loaded, too.</p><p>Force dump creates a file 'callgrind.cmd', and checks every second for its existence. A running Callgrind will detect this file, dump a trace part, and delete 'callgrind.cmd'. The deletion is detected by KCachegrind, and it does a Reload. If there is <em>no</em> Callgrind running, press 'Force Dump' again to cancel the dump request. This deletes 'callgrind.cmd' itself and stops polling for a new dump.</p><p>Note: A Callgrind run <em>only</em> detects existence of 'callgrind.cmd' when actively running a few milliseconds, i.e. <em>not</em> sleeping. Tip: For a profiled GUI program, you can awake Callgrind e.g. by resizing a window of the program.</p>
et: <b>Võta tõmmis</b><p>See sunnib võtma Callgrindi profiili tõmmist käesolevas kataloogis. Seda uuritakse, kui KCachegrind otsib tõmmiseid. Tõmmisevõtmise lõpetamisel laaditakse automaatselt aktiivne jälitus uuesti. Kui seda tehakse töötava Callgrindi tingimustes, laaditakse loodud jälitusosa.</p><p>Tõmmisevõtmine tekitab faili 'callgrind.cmd' ja kontrollib pidevalt selle olemasolu. Töötav Callgrind tuvastab faili, teeb jälitusosast tõmmise ja kustutab faili 'callgrind.cmd'. KCachegrind tuvastab kustutamise ja sooritab taaslaadimise. Kui Callgrind <em>ei</em> tööta, rakenda veel kord nupule 'Võta tõmmis', mis katkestab tõmmisenõude. See kustutab faili 'callgrind.cmd' ja lõpetab uue tõmmise nõudlemise.</p><p>Märkus: töötav Callgrind tuvastab faili 'callgrind.cmd' olemasolu <em>ainult</em> siis, kui ta töötab aktiivselt, s.t. <em>mitte</em> 'puhkamise' ajal. Vihje: profileeritud GUI programmi korral saab Callgrindi äratada nt. programmi akna suurust muutes.</p>

en: <b>Open Profile Data</b><p>This opens a profile data file, with possible multiple parts</p>
et: <b>Ava profiiliandmed</b><p>Avab profiiliandmete faili kõigi selle osadega</p>

en: Show/Hide the Parts Overview Dockable
et: Näita/peida jälitusosade ülevaate dokk

en: Call Stack
et: Väljakutsete pinu

en: Show/Hide the Call Stack Dockable
et: Näita/peida väljakutsete pinu dokk

en: Function Profile
et: Funktsiooni profiil

en: Show/Hide the Function Profile Dockable
et: Näita/peida funktsiooni profiili dokk

en: Show/Hide the Profile Dumps Dockable
et: Näita/peida profiilitõmmiste dokk

en: Relative
et: Suhteline

en: Show relative instead of absolute costs
et: Näita absoluutse asemel suhtelist kulu

en: Relative to Parent
et: Suhteline eellase suhtes

en: Show percentage costs relative to parent
et: Näita kulu protsenti eellase suhtes

en: <b>Show percentage costs relative to parent</b><p>If this is switched off, percentage costs are always shown relative to the total cost of the profile part(s) that are currently browsed. By turning on this option, percentage cost of shown cost items will be relative to the parent cost item.</p><ul><table><tr><td><b>Cost Type</b></td><td><b>Parent Cost</b></td></tr><tr><td>Function Cumulative</td><td>Total</td></tr><tr><td>Function Self</td><td>Function Group (*) / Total</td></tr><tr><td>Call</td><td>Function Inclusive</td></tr><tr><td>Source Line</td><td>Function Inclusive</td></tr></table></ul><p>(*) Only if function grouping is switched on (e.g. ELF object grouping).</p>
et: <b>Näita kulu protsenti eellase suhtes</b><p>Kui see on väljas, näidatakse protsentuaalset kulu alati parajasti vaadatava profiili osa(de) kogukulu suhtes. Selle sisselülitamisel näidatakse kuluelementide protsenti suhtelisena nende eellaseks oleva kuluelemendi suhtes.</p><ul><table><tr><td><b>Kulutüüp</b></td><td><b>Eellase kulu</b></td></tr><tr><td>Funktsioon kumulatiivselt</td><td>Kokku</td></tr><tr><td>Funktsioon ise</td><td>Funktsiooni rühm (*) / Kokku</td></tr><tr><td>Väljakutse</td><td>Funktsioon kumulatiivselt</td></tr><tr><td>Lähterida</td><td>Funktsioon kumulatiivselt</td></tr></table></ul><p>(*) Ainult siis, kui funktsioonide rühmitamine on sisse lülitatud (nt. ELF-objektide rühmitamine).</p>

en: Cycle Detection
et: Tsükli tuvastamine

en: <b>Detect recursive cycles</b><p>If this is switched off, the treemap drawing will show black areas when a recursive call is made instead of drawing the recursion ad infinitum. Note that the size of black areas often will be wrong, as inside recursive cycles the cost of calls cannot be determined; the error is small, however, for false cycles (see documentation).</p><p>The correct handling for cycles is to detect them and collapse all functions of a cycle into an artificial function, which is done when this option is selected. Unfortunately, with GUI applications, this often will lead to huge false cycles, making the analysis impossible; therefore, there is the option to switch this off.</p>
et: <b>Rekursiivsete tsüklite tuvastamine</b><p>Kui see on välja lülitatud, näitab puu rekursiivse väljakutse korral musti piirkondi, mitte ei joonista rekursiooni lõputult välja. Pane tähele, et mustade alade suurus võib sageli olla väär, sest rekursiivse tsükli sees ei ole võimalik määrata väljakutsete kulu. Siiski on viga valetsüklite korral väike (vaata dokumentatsiooni).</p><p>Tsüklite korrektse käsitlemise korral need tuvastatakse ja koondatakse kõik tsükli funktsioonid virtuaalseks funktsiooniks. Seda tehakse antud võimaluse valimisel. GUI rakenduste õnnetuseks toob see sageli kaasa hiiglaslikud valetsüklid, mis muudavad analüüsi võimatuks. Seepärast on ka see võimalus vaikimisi välja lülitatud.</p>

en: Shorten Templates
et: Lühenda malle

en: Hide Template Parameters in C++ Symbols
et: Peida malli parameetrid C++ sümbolites

en: <b>Hide Template Parameters in C++ Symbols</b><p>If this is switched on, every symbol displayed will have any C++ template parameters hidden, just showing &lt;&gt; instead of a potentially nested template parameter.</p><p>In this mode, you can hover the mouse pointer over the activated symbol label to show a tooltip with the unabbreviated symbol.</p>
et: <b>Peida malli parameetrid C++ sümbolites</b><p>Sisselülitamise korral peidetakse iga näidatava sümboli korral kõik C++ malli parameetrid, näidates ainult potentsiaalse pesastatud malli parameetri asemel &lt;&gt;</p><p>Selles režiimis võib viia hiirekursori aktiveeritud sümboli nime kohale, et näha kohtspikrit lühendamata sümboliga.</p>

en: &Up
et: Ü&les

en: <b>Go Up</b><p>Go to last selected caller of current function. If no caller was visited, use that with highest cost.</p>
et: <b>Liigu üles</b><p>Liigub aktiivse funktsiooni viimati valitud väljakutsujale. Kui ühtegi väljakutsujat pole varem vaadatud, liigub kõige kulukamale väljakutsele.</p>

en: Go back in function selection history
et: Liigu funktsiooni valimise ajaloos tagasi

en: Go forward in function selection history
et: Liigu funktsiooni valimise ajaloos edasi

en: Primary Event Type
et: Esmane sündmuse tüüp

en: Select primary event type of costs
et: Vali kulu esmane sündmuse tüüp

en: Secondary Event Type
et: Sekundaarne sündmuse tüüp

en: Select secondary event type for cost e.g. shown in annotations
et: Vali kulu sekundaarne sündmuse tüüp, mida näidatakse nt. annotatsioonis

en: Grouping
et: Rühmitamine

en: Select how functions are grouped into higher level cost items
et: Vali, kuidas grupeeritakse funktsioonid kõrgema taseme kuluelementideks

en: (No Grouping)
et: (rühmitus puudub)

en: Split
et: Poolita

en: Show two information panels
et: Näita kahte infopaneeli

en: Split Horizontal
et: Poolita horisontaalselt

en: Change Split Orientation when main window is split.
et: Muuda poolituse suunda, kui peaaken on poolitatud.

en: Select Callgrind Profile Data
et: Callgrindi profiiliandmete valimine

en: Callgrind Profile Data (cachegrind.out* callgrind.out*);;All Files (*)
et: Callgrindi profiiliandmed (cachegrind.out* callgrind.out*);;Kõik failid (*)

en: Could not open the file "%1". Check it exists and you have enough permissions to read it.
et: Faili "%1" avamine nurjus. Kontrolli, kas see on olemas ja kas sul on õigus seda lugeda.

en: Add Callgrind Profile Data
et: Callgrindi profiiliandmete lisamine

en: (Hidden)
et: (Peidetud)

en: Hide
et: Peida

en: Show Absolute Cost
et: Näita absoluutset kulu

en: Show Relative Cost
et: Näita suhtelist kulu

en: Go Back
et: Mine tagasi

en: Go Forward
et: Liigu edasi

en: Go Up
et: Liigu üles

en: Layout Count: %1
et: Paigutusi: %1

en: No profile data file loaded.
et: Profiiliandmete faili pole laaditud.

en: Total %1 Cost: %2
et: Kokku %1 Kulu: %2

en: No event type selected
et: Sündmuse tüüp valimata

en: Cannot determine receiver PID for dump request
et: Saaja PID tuvastamine salvestamispäringu täitmiseks nurjus

en: Error running callgrind_control
et: Tõrge callgrind_control käivitamisel

en: (No Stack)
et: (Pinu pole)

en: (No next function)
et: (Järgmist funktsiooni pole)

en: (No previous function)
et: (Eelmist funktsiooni pole)

en: (No Function Up)
et: (Ülemist funktsiooni pole)

en: Loading %1
et: %1 laadimine

en: Error loading %1: %2
et: Viga %1 laadimisel: %2

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that the <em>What's this...</em> help for every GUI widget
    in KCachegrind contains detailed usage information for this widget?
    It is highly recommend to read at least these help texts on first
    use. Request <em>What's this...</em> help by pressing
    Shift-F1 and clicking on the widget.</p>
et: <p>...et abivõimalus <em>Mis see on?</em> iga KCachegrindi graafilise
    kasutajaliidese elemendi kohta sisaldab hulga kasulikku infot?
    Esimesel kasutamisel on äärmiselt soovitatav vähemalt selle
    abivormiga tutvuda. <em>Mis see on?</em> kasutamiseks vajuta
    Shift+F1 ja klõpsa soovitud elemendil.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can get profile information at instruction level
    with Calltree when you provide the option <em>--dump-instr=yes</em>?
    Use the Assembler View for the instruction annotations.
    </p>
et: <p>...et väljakutsete puus võib saada profiiliinfot instruktsioonide
    tasemel võtmega <em>--dump-instr=yes</em>?
    Instruktsioonide annotatsioonideks kasuta assembleri vaadet.
    </p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can use Alt-Left/Right keys of your keyboard to go
    back/forward in the active object history ?</p>
et: <p>...et klahvid Alt+Nool vasakule/paremale võimaldavad liikuda
    aktiivse objekti ajaloos tagasi ja edasi?</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can navigate in the Callee/Caller Map View using
    arrow keys? Use Left/Right to change to siblings of the current
    item; use Up/Down to go one nesting level up/down. To select
    the current item, press Space, and to activate it, press Return.
    </p>
et: <p>...et väljakutsujate/väljakutsutute kaardil saab liikuda
    nooleklahvide abil? Nool vasakule/paremale liigub aktiivse
    elemendi järglastele või tagasi; nool üles/alla ühest
    pesastustasemest teise. Aktiivse elemendi valimiseks vajuta
    tühikuklahvi, aktiveerimiseks klahvi Enter.
    </p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can navigate in the Call Graph View using
    arrow keys? Use Up/Down to go one calling level up/down, alternating
    between calls and functions. Use Left/Right to change to siblings of a current
    selected call. To activate the current item, press Return.
    </p>
et: <p>...et väljakutsegraafikus saab liikuda nooleklahvide abil?
    Nool üles/alla viib ühelt väljakutsetasemelt teisele, liikudes
    väljakutsete ja funktsioonide vahel. Nool vasakule/paremale
    võimaldab liikuda valitud aktiivse väljakutse järglastele ja
    tagasi. Valitud elemendi aktiveerimiseks vajuta klahvi Enter.
    </p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can rapidly locate a function by entering part of its
    name (case-insensitive) into the edit line of the toolbar
    and hit return?</p>
et: <p>...et funktsiooni saab kiiresti üles leida, kui sisestada kas või
    osa selle nimest (tõstutundetult) tööriistariba tekstikasti
    ja vajutada klahvi Enter?</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can assign custom colors to 
    ELF objects/C++ Classes/Source Files for graph coloring
    in <em>Settings->Configure KCachegrind...</em>?</p>
et: <p>...et ELF-objektidele/C++ klassidele/lähtefailidele
    saab anda graafiku tarbeks meelepäraseid värve
    menüükäsuga <em>Seadistused->KCachegrindi seadistamine...</em>?</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can see if debug info is available for a selected 
    function by looking at the location label in the Info tab or
    the source listing header in the source tab?</p>
    <p>There must be the name of the source file (with extension).
    If KCachegrind still does not show the source, make sure that you
    have added the directory of the source file to the
    <em>Source Directories</em> list in the configuration.
et: <p>...et seda, kas valitud funktsioonile on saadaval silumisinfo,
    saab näha asukohaveerus infokaardil või allikaveerus allikakaardil?</p>
    <p>Seal peab olema lähtefaili nimi (laiendiga).
    Kui KCachegrind siiski allikat ei näita, kontrolli, kas oled
    lisanud lähtefaili kataloogi seadistustedialoogis
    nimekirja <em>Lähtekataloogid</em>.

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can configure whether KCachgrind should
    show absolute event counts or relative ones (percentage display)?</p>
et: <p>...et on võimalik määrata, kas KCachegrind näitab
    absoluutseid väärtusi või suhtelisi (protsentuaalseid)?</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can configure the maximum number of items
    for all function lists in KCachegrind? Limiting the number
    of items is done to get a fast reacting GUI. The last item in
    the list will show you the number of skipped functions, together
    with a cost condition for these skipped functions.</p>
    <p>To activate a function with small costs, search for it and select
    it in the flat profile. Selecting functions with small cost will
    temporarily add them to the flat profile list.</p>
et: <p>...et KCachegrind võimaldab määrata maksimaalse elementide
    arvu kõigile funktsiooninimekirjadele? Elementide arvu piiramine
    muudab graafilise kasutajaliidese märksa kiiremini reageerivaks.
    Viimane element nimekirjas näitab ärajäetud funktsioonide arvu ning
    nende kulu.</p>
    <p>Vähese kuluga funktsiooni aktiveerimiseks otsi see üles ja vali
    lameprofiilis. Vähese kuluga funktsioonide valimine lisab need
    ajutiselt lameprofiili nimekirja.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that the Coverage tab - in contrast to the Call Lists tab -
    shows <em>all</em> functions that are calling the selected function
    (upper part) / are called by the selected function (bottom part),
    no matter how many function are between them on the stack?</p>
    <p>Examples:</p>
    <p>An entry in the upper list for function foo1() with a value of 50%
    with function bar() selected means that 50% of all the cost of function
    bar() happened while called from function foo1().</p>
    <p>An entry in the bottom list for function foo2() with a value of 50%
    with function bar() selected means that 50% of all the cost of function
    bar() happened while calling foo2() from bar().</p>
et: <p>...et koguinfo kaart näitab erinevalt väljakutsete nimekirjast
    <em>kõiki</em> funktsioone, mis kutsuvad valitud funktsiooni välja
    (ülemine osa) või mida valitud funktsioon välja kutsub (alumine osa),
    seda sõltumata sellest, kui palju funktsioone pinus nende vahel on?</p>
    <p>Näited:</p>
    <p>Ülemise osa kirje funktsiooniga foo1() ja väärtusega 50% ning
    valitud funktsiooniga bar() tähendab, et 50% kogu funktsiooni bar()
    kulust langeb funktsioonilt foo1() saadud väljakutsele.</p>
    <p>Alumise osa kirje funktsiooniga foo2() ja väärtusega 50% ning
    valitud funktsiooniga bar() tähendab, et 50% kogu funktsiooni bar()
    kulust langeb foo2() väljakutsumisele bar() poolt.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that waiting for the tool tip inside of a tree map
    shows the list of names of the nested rectangles the mouse
    pointer is over?</p>
    <p>Items from this list can be selected by pressing the right
    mouse button.</p>
et: <p>...et puukaardil näitab kohtspikker nende pesastatud
    ristkülikute nimesid, mille kohal hiirekursor viibib?</p>
    <p>Sellest nimekirjast saab mõne valida, kui klõpsata hiire
    paremat nuppu.</p>

note: i18n: ectx: @info:tipoftheday
en: <p>...that you can constrain the cost counts shown to only a
    few parts of the whole trace by selecting these parts in the
    "Trace Selection" Dockable?</p>
    <p>To generate multiple parts in a profiling run with
    cachegrind, use e.g. option --cachedumps=xxx for parts
    of a length of xxx basic blocks (A basic block is a run
    of not-branching assembler statements inside of your program
    code).</p>
et: <p>...et kuluarvestust saab piirata ainult jälituse üksikute
    osadega, kui valida need osad "jälituse valiku" dokis?</p>
    <p>Mitme osa genereerimiseks cachegrindi profileerimisel
    kasuta nt. võtit --cachedumos=xxx osade puhul, mille pikkus
    on xxx baasblokki (baasblokk on hargnemata assembleri lausete
    teostus programmi koodis).</p>
