kcachegrind - en to ka translation catalogue (115 entries)

en: (always)
ka: (ყოველთვის)

en: Choose Source Folder
ka: აირჩიეთ აირჩიეთ საქაღალდე

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConfigDlgBase)
en: Configuration
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: General
ka: მთავარი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Maximum number of items in lists:
ka: სიებში ჩანაწერების მაქსიმალური რაოდენობა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: when more than:
ka: როცა მეტია, ვიდრე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: when longer than:
ka: როცა გრძელია, ვიდრე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3)
en: Precision of percentage values:
ka: პროცენტული მაჩვენებლების სიზუსტე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Cost Item Colors
ka: ფასის ჩანაწერის ფერი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, classCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, objectCheck)
en: Automatic
ka: ავტომატური

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Object:
ka: ობიექტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2)
en: Class:
ka: კლასი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: File:
ka: ფაილი:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Annotations
ka: ანოტაციები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_3_2)
en: Context lines in annotations:
ka: კონტექსტური ხაზი ანოტაციებში:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Source Folders
ka: საწყისი საქაღალდეები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirButton)
en: Add
ka: დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteDirButton)
en: Delete
ka: წაშლა

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DumpSelectionBase)
en: Profile Dumps
ka: პროფილის დამპები

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Target
ka: სამიზნე წერტილი

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Time
ka: დრო

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Path
ka: მისამართი

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Options
ka: პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Target command:
ka: სამიზნე ბრძანება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Profiler options:
ka: პროფაილერის პარამეტრები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3)
en: Option
ka: მორგება

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Value
ka: მნიშვნელობა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Trace
ka: ტრეისი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Jumps
ka: გადახტომები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Instructions
ka: ინსტრუქციები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Events
ka: მოვლენები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Full Cache
ka: სრული ქეში

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Custom
ka: სხვა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Collect
ka: შეგროვება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: At Startup
ka: გაშვებისას

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: While In
ka: შიგნიდან

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Skip
ka: გამოტოვება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Function
ka: ფუნქცია

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Dump Profile
ka: დამპის პროფილი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Every BBs
ka: ყველა BB

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Entering
ka: შესვლისას

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Leaving
ka: გასვლისას

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Zero Events
ka: ნულოვანი მოვლენები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Separate
ka: ცალ-ცალკე

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Threads
ka: ნაკადები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Recursions
ka: რეკურსიები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Call Chain
ka: გამოძახების ჯაჭვი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Custom profiler options:
ka: პროფაილერის დამატებითი პარამეტრები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: Run New Profile
ka: ახალი პროფილის გაშვება

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Info
ka: ინფორმაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Dump reason:
ka: დამპის მიზეზი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Event summary:
ka: მოვლენის შეჯამება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Name
ka: სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Sum
ka: ჯამი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Miscellaneous:
ka: სხვადასხვა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6)
en: Show
ka: ჩვენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton5)
en: Compare
ka: შედარება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Update
ka: განახლება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox1)
en: Every [s]:
ka: ყოველ [წმ]:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Counter
ka: მთვლელი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Dumps Done
ka: დამპი დასრულდა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Is Collecting
ka: შეგროვება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Executed
ka: შესრულდა

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Basic Blocks
ka: ძირითადი ბლოკები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Calls
ka: ზარები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Distinct
ka: განსხვავებული

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: ELF Objects
ka: ELF ობიექტები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Functions
ka: ფუნქციები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Contexts
ka: კონტექსტი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Stack trace:
ka: სტეკის ტრეისი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox2)
en: Sync.
ka: სინქრონიზაცია.

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Incl.
ka: ჩათვლ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Called
ka: გამოძახებულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Location
ka: დებარეობა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton7)
en: Start
ka: გაშვება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6_2)
en: Zero
ka: ნული

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton4)
en: Dump
ka: დამპი

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Messages
ka: შეტყობინებები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton9)
en: Kill Run
ka: შესრულების შეწყვეტა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton8)
en: Clear
ka: გაწმენდა

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ka: &ხედი

note: i18n: ectx: Menu (layouts)
en: &Layout
ka: &განლაგება

note: i18n: ectx: Menu
en: Sidebars
ka: გვერდითა ზოლები

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

note: i18n: ectx: ToolBar (stateToolBar)
en: State Toolbar
ka: მდგომარეობის პანელი

en: Author/Maintainer
ka: ავტორი/პროექტის წამყვანი

en: Parts Overview
ka: ნაწილების მიმოხილვა

en: &Duplicate
ka: &დუბლირება

en: &Remove
ka: &წაშლა

en: &Go to Next
ka: &შემდეგზე გადასვლა

en: Go to Next Layout
ka: შემდეგ განლაგებაზე გადასვლა

en: &Go to Previous
ka: &წინაზე გადასვლა

en: Go to Previous Layout
ka: წინა განლაგებაზე გადასვლა

en: &Restore to Default
ka: &ნაგულისხმებ მნიშვნელობებზე აღდგენა

en: Restore Layouts to Default
ka: განლაგებების ნაგულისხმებ მნიშვნელობებზე აღდგენა

en: &Save as Default
ka: &ნაგულისხმებად შენახვა

en: Save Layouts as Default
ka: განლაგებების ნაგულისხმებად შენახვა

en: &Add...
ka: &დამატება..

[ctx: Reload a document]
en: &Reload
ka: თავიდან ჩატვირთვა

en: &Export Graph
ka: &გრაფიკის გატანა

en: Call Stack
ka: გამოძახების სტეკი

en: Function Profile
ka: ფუნქციის პროფილი

en: Relative
ka: ფარდობითი

en: Shorten Templates
ka: ნიმუშების დამოკლება

en: &Up
ka: &მაღლა

en: Grouping
ka: დაჯგუფება

en: (No Grouping)
ka: (დაჯგუფების გარეშე)

en: Split
ka: გაყოფა

en: Split Horizontal
ka: ჰორიზონტალურად გაყოფა

en: Hide
ka: დამალვა

en: Go Back
ka: უკან დაბრუნება

en: Go Forward
ka: წინ გადასვლა

en: Go Up
ka: მაღლა ასვლა

en: Loading %1
ka: ჩატვირთვა: %1
