kcachegrind - en to km translation catalogue (48 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Target
km: គោលដៅ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Time
km: ពេល​វេលា​​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Path
km: ផ្លូវ​

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Options
km: ជម្រើស​​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3)
en: Option
km: ជម្រើស​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Value
km: តម្លៃ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Trace
km: ដាន​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Jumps
km: លោត​​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Instructions
km: ការ​បង្ហាត់​បង្រៀន​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Events
km: ព្រឹត្តិការណ៍​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Full Cache
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ពេញ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Custom
km: ផ្ទាល់​ខ្លួន​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Collect
km: ប្រមូល​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: At Startup
km: ពេល​ចាប់ផ្ដើម​​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: While In
km: ខណៈ​ពេល​​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Skip
km: រំលង​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Function
km: មុខងារ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Every BBs
km: BBs ទាំងអស់​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Entering
km: លើ​ការ​ចូល​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: On Leaving
km: លើក​ការ​ចេញ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Separate
km: បំបែក​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Threads
km: ខ្សែ​ស្រ​ឡាយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: Run New Profile
km: រត់​តម្រង់​​ថ្មី​

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Info
km: ព័ត៌មាន​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Dump reason:
km: ហេតុ​ផល​បោះចោល​ ៖​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Name
km: ឈ្មោះ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Sum
km: ផល​បូក

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6)
en: Show
km: បង្ហាញ​​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton5)
en: Compare
km: ប្រៀប​ធៀប​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Counter
km: ច្រាស​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Dumps Done
km: បោះចោល​រួច​ហើយ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Is Collecting
km: កំពុង​ប្រមូល​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Executed
km: បាន​ប្រតិបត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Basic Blocks
km: ប្លុក​មូលដ្ឋាន​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Calls
km: ហៅ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Distinct
km: ខុស​គ្នា​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Functions
km: មុខងារ​

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Contexts
km: បរិបទ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Stack trace:
km: ដាន​ជង់​ ៖​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox2)
en: Sync.
km: ធ្វើ​សម​កាល​កម្ម​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Incl.
km: រួមបញ្ចូល​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Called
km: បាន​ហៅ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Location
km: ទីតាំង​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton7)
en: Start
km: ចាប់ផ្ដើម​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6_2)
en: Zero
km: សូន្យ​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton4)
en: Dump
km: បោះចោល​

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Messages
km: សារ​
