kcachegrind - en to lt translation catalogue (58 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConfigDlgBase)
en: Configuration
lt: Konfigūracija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fileCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, classCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, objectCheck)
en: Automatic
lt: Automatinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Object:
lt: Objektas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2_2)
en: Class:
lt: Klasė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: File:
lt: Failas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Annotations
lt: Anotacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Source Folders
lt: Šaltinio aplankai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addDirButton)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteDirButton)
en: Delete
lt: Trinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Target
lt: Tikslas

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Time
lt: Laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Path
lt: Kelias

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3)
en: Option
lt: Parinktis

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Value
lt: Reikšmė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Instructions
lt: Instrukcijos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Events
lt: Įvykiai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Custom
lt: Pasirinktas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: At Startup
lt: Paleidimo metu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Skip
lt: Praleisti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Function
lt: Funkcija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Threads
lt: Gijos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView3)
en: Call Chain
lt: Kreipinių dėklas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Info
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Event summary:
lt: Įvykių santrumpa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Sum
lt: Suma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6)
en: Show
lt: Rodyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton5)
en: Compare
lt: Palyginti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: State
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Counter
lt: Skaitiklis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Calls
lt: Kreipiniai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Distinct
lt: Atstumas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Functions
lt: Funkcijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Called
lt: Prisiskambinta

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView7)
en: Location
lt: Vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton7)
en: Start
lt: Pradėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton6_2)
en: Zero
lt: Nieko

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab4)
en: Messages
lt: Pranešimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton8)
en: Clear
lt: Valyti

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (layouts)
en: &Layout
lt: &Išdėstymas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (stateToolBar)
en: State Toolbar
lt: Būsenos įrankinė

en: Author/Maintainer
lt: Autorius/Prižiūrėtojas

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: &Save as Default
lt: Iš&saugoti kaip numatytą

en: &Add...
lt: &Pridėti...

[ctx: Reload a document]
en: &Reload
lt: Įkel&ti iš naujo

en: Call Stack
lt: Kreipinių dėklas

en: &Up
lt: &Aukštyn

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Split
lt: Skelti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Go Back
lt: Atgal
