kcachegrind - en to ms translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: General
ms: Umum

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView1)
en: Target
ms: Sasaran

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView3) i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4_3)
en: Value
ms: Nilai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Info
ms: Maklumat

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, listView4)
en: Name
ms: Nama
